Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Piton Görmek

Rüyada Piton Görmek

Rüyada piton görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki art niyetli, kötü düşünceli, ikiyüzlü, menfaatçi ve sinsi bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibine hem maddi hem de manevi anlamda zarar vermeye çalışan güçlü, itibar sahibi ve sözü geçen bir kimsenin ya da bazı kimselerin olduğu şeklinde kabul edilir ve şanssızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada Piton Yılanı Görmek

Rüyayı gören kişinin dost sandığı, bir düşmanı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin çok sevdiği, değer verdiği ve emek harcadığı bir kişiden yana büyük bir darbe yiyeceğine, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Piton Yılanı Öldürmek

Rüyayı gören kişinin rakiplerine ve düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine ve başarıları ile onlara önemli farklar atacağına tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibine haksızlık edecek, arkasından dedikodusunu yapacak, onu karalamak ve kötülemek için yalan yanlış bir kişiyi hayatında çıkararak rahatlayacağı, hafifleyeceği anlamına gelir

Rüyada Piton Yılanından Kaçmak

Rüyayı gören kişinin çok zor durumlara düşmesi, kafasının karışması ve moralinin bozulması ve mutsuz olması için elinden geleni yapacak bir kişiyi zeki, sağduyulu ve mantıklı davranışları sayesinde alt etmeyi başaracağına tabir edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Piton Yılanı Beslemek

Rüyayı gören kişinin kendisine özveride bulunduğu, parasından ve malından verdiği, ekmeğinden yedirdiği, yaralarını sardığı, gözyaşlarını sildiği ve en zor zamanlarında hem maddi hem de manevi olarak elinden geleni yapmaktan geri durmadığı bir kişi tarafından hakarete uğrayacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Piton Yılanı Görmek

Rüyada sarı piton yılanı görmek, rüyayı gören kişinin üzüleceği, hastalanacağı, gözyaşı dökeceği ve çok zor günler geçireceği anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Piton Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019