Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Pişirmek

Rüyada Pişirmek

Rüyada pişirmek, ne pişirildiğine göre değişik şekillerde yorumlanır. Ocakta bir yemek pişirdiğini gören kişilerin evlerinde bereketleri daim olur ve hak yolunda ilerleyen iyi insanlar olarak anılırlar. Fırında yemek pişirdiğini görmek ise bencil davranışlarda bulunulduğu için çevresi tarafından olumsuz eleştiriler almak şeklinde yorumlanır. Sebze yemeği pişirenler geçim sıkıntısı yaşar ve maddi anlamda rahata ermek için farklı arayışlar içine girerler. Et pişirdiğini gören kişiler ise tüccar olur ya da ticaret hayatında önemli başarılara imza atar ve çok büyük kitlelere erişen işlerle ilgilenirler.

Rüyada Yemek Pişirmek

Büyük bir tencerede yemek pişirmek kalabalık bir aileye sahip olunacağı, kişi evliyse çok sayıda çocuğu olacağı ve evinde de bereketin eksik olmayacağı, bekar ise soylu bir aileden gelen, kalabalık akraba çevresi olan bir kimse ile yapılacak evliliğe delalet eder. Büyük bir tencerede yemek pişirmek verilecek bir davete veya evlilik çağında kızı olanlar için de söz ya da nişan şeklinde yorumlanır. Küçük bir tencerede yemek pişirdiğini görmek ticari anlamda kişinin istediğini elde edemediğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Et Pişirmek

Kendi işini kuran kimseler için çok büyük paralar kazanılacak yatırımlar, çok sayda işçi çalıştırmak ve zengin bir hayat sürmek anlamına gelir. Et pişirmek aynı zamanda hane halkından birinin hastalanarak önemli bir sağlık sorunu yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyada Börek Pişirmek

Dar kafalı bir zihniyete sahip olunduğunu ve geleneklere bağlı kalmak adına kişinin aile üyelerine pek çok baskı yaptığına, hanesinin içinde sürekli olarak tartışmalar ve gerginlikler yaşandığına işaret eder.

Rüyada Pişirmek Görmenin Psikolojik Yorumu

Büyük hayaller kuran kişileri simgeler. Yaşadığı hayatın dışında, çok daha iyi koşullarda ve daha zengin bir yaşamın düşünü kuran, mevcut şartları değiştirmek için her türlü fırsatı değerlendiren ve çalışkanlığı ile takdir toplayan kimseleri de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pişirmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019