Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Peynirli Börek Görmek

Rüyada Peynirli Börek Görmek

Rüyada peynirli börek görmek, her zaman helal kazanç için uğraşıldığına ve eve gelen paranın da alın teriyle kazanıldığına yorumlanır. Mal sahibi olmak şeklinde yorumlanan rüya, hayatı güzel geçen kişinin, isteklerine, amaçlarına ulaşırken hiçbir zorluk çekmeyeceğine alamettir. Zorluklardan uzak yaşayan rüya sahibinin konforlu bir yaşamı olduğuna, her geçen gün daha da zengin biri olacağına alamettir. Borcunu kolayca kapatmak, sosyal aktivitelere, toplantılara katılmak, konserlere veya etkinliklere gitmek demektir. Geçmişte atılan her doğru adımın, kişiyi bugünlere getirdiğini, akıllıca yönlendirilen birikimler sayesinde çoluk çocuk herkesin rahat bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Peynirli Börek Yapmak

Her işten başarıyla ayrılmak, yapılan tüm yatırımlarda mevcut parayı katlamak ve daha zengin bir hayata adım atmak şeklinde yorumlanır. Evinde peynirli börek yapan genç ve bekar bayanlar için maddi olanakları herkesin diline dolanan zengin biriyle evlenmeleri demektir. Evli bir bayan bu rüyayı görürse, eşinden gelecek değerli mücevherleri, hediyeleri ve güzel sürprizleri ifade eder. İşsiz olanların veya yoksul durumda yaşayanların nihayet gönüllerindeki gibi bir işe gireceklerine ve ellerine geçen parayla yoksulluktan kurtulacaklarına alamet eder. Rızka şükretmeyi, nasibinin peşinden gitmeyi de gösterir.

Rüyada Peynirli Börek Yemek

Maddi, manevi, her açıdan zenginleşmek, tüm arzulara kavuşmak, sevilen kimseyle mutlu mesut yaşamak anlamındadır. Rahatlayan, borçlarını ödeyen rüya sahibinin yüzünün gülmesi, moral bulması demek olduğu gibi, ailedeki tüm huzursuzlukların gitmesi ve yeniden aşk dolu günler yaşanması olarak da tabir edilir. Peynirli börek, kişinin eline geçen paranın her zaman bereketli olmasından dolayı asla sıkıntı çekilmeyeceğini de bildirir.

Rüyada Peynirli Börek Görmenin Psikolojik Yorumu

Anaç ve şefkatli kimselerin, çevrelerindeki herkese karşı aynı duygularla yaklaştıklarını, hatalara karşı toleranslı ve hoşgörülü yaklaştıklarını ifade eder. Aileye, manevi değerlere, insani ilişkilere çok önem veren kimselerin, alçakgönüllü ve tatminkar tutumlarının çevrelerince de çok beğenildiğini sembolize eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Peynirli Börek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019