Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Pembe Terlik Görmek

Rüyada Pembe Terlik Görmek

Rüyada pembe terlik görmek, bir arkadaşın araya girerek mevcut ilişki sorunlarını çözmekte yardımcı olacağına, özellikle kavga edip, meseleyi gurur meselesi yapan ve bu nedenle ayrı düşen çiftlerin aracı kimseler sayesinde yeniden bir araya geleceklerinin ifadesidir. Pembe terliğin bir başka açıklaması da, çıkılacak kısa kısa yolculukların çok keyifli geçeceğine, kişinin uzun süreler boyunca yolda olacağını ve maceralarla dolu günler geçireceğini tabir eder. Bekarlar için yurt dışında tanışacakları biriyle yaşayacakları güzel bir ilişkinin evliliğe dönüşmesine, kısa zamanda nişanlanmaya ve mutluluğunu herkesle paylaşmaya, kız bebek sahibi olmaya ve her arzunun yerine geleceği şanslı, bereketli ve kısmetli bir döneme yorumlanır.

Rüyada Pembe Terlik Almak

Pembe, topuklu bir terlik almak düğün, dernek gibi güzel bir toplantıya, kutlamaya gitmek, sevilen kimselerin iyi haberlerini almak, yakın arkadaşlarından birinin nişanına veya sözüne şahit olmak demektir. Bekar bayanlar için aileleriyle beraber pembe terlik almak ise, kendilerinin nişanlanacakları ya da evlenecekleri manasına gelir. Muradına erişecek olmaya, ailesi tarafından şımartılmaya ve hayat boyu eşinden yoğun bir sevgi görerek mutlu olmaya alamet eder.

Rüyada Pembe Terlik Bulmak

İki kısmet arasında kalmak anlamına gelir ve bekar kişiler için kalpleri ve mantıkları arasında sıkışacaklarını, bir karar vermeleri gerektiği için kendilerini baskı altında hissedeceklerine işaret eder. Çok şanslı bir dönem olacağını niteleyen rüya, talih oyunlarında para kazanmaya, aileden birikmiş bir para gelmesine veya beklenmedik bir miras payına tabir edilir. Pembe terlik bulan kişi evli ise, kız evladı olur veya kızı varsa evlendirir.

Rüyada Pembe Terlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayallere, romantizme, duygusal yaklaşımlara yorumlanır. Rüya sahibinin genel olarak yumuşak başlı biri olduğuna ve çevresindeki kimseyi kırmak istemediği için herkesi memnun etmeye çalışmasına tabir edilir. Romantik ilişkilerde kendini bulmaya, hayallere sığınarak gerçeklerden uzaklaşmaya da ifade edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pembe Terlik Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019