Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Pazarcı Görmek

Rüyada Pazarcı Görmek

Rüyada pazarcı görmek, alın teriyle kazanılan paranın, kişinin mutlak surette inancına uygun şekilde hareket ettiğinin ve hak yemekten korktuğu gibi, her zaman adil davranan biri olmak için çaba sarf ettiğinin işaretidir. Pazarcı gören kimseler çok zengin olmazlar ancak, hayatları her zaman bol nasip ve rızık içinde geçer. Büyük sıkıntılar olmadan, kendine yetecek geliri elde eden rüya sahibinin gelecekte de çalışkanlığı sayesinde nasibini kazanacağını, kısmetlerinin her zaman devam edeceğini tabir eder. Yaşam koşulları karşısında sabır göstermek gerektiğinin altını çizen rüya, çalışmaktan geri durmayan kişinin evli ise eşinden de destek göreceğini ve el birliği ile hayatlarını daha iyi koşullara getirebileceklerini de bildirir.

Rüyada Pazarcı Olduğunu Görmek

Zengin kimseler için iş kapatmaya veya iş değişikliği yapmaya, gelirini başka işlere bölerek risk almaya tabir edilir. Fakir kişiler için kısmet artışı ve gelir seviyesindeki yükselişle rahat bir nefes alacak olmanın alametidir. Çeşitli işlerle aynı zamanda uğraşmaya, ilginin dağılmasıyla beraber risklerin de artmasına alamettir. Rüya sahibinin tek bir işe odaklanması gerektiğine ve tüm ilgi alanlarına aynı zamanda vakit ayırmasının yalnızca zaman ve para kaybına neden olacağına dair uyarıda bulunan bir rüya olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Pazarcıdan Alışveriş Yapmak

Çok kelepir bir fiyata ev almak ya da az para harcayarak mal sahibi olmak demektir. Kişinin elindeki her kuruşu değerlendirmek için yatırımlar yapmasının ileride kendisine büyük artılar kazandıracağını ve gelirini katlayarak daha zengin biri olacağını işaret eder.

Rüyada Pazarcı Görmenin Psikolojik Yorumu

Renkli bir kişiliğin, çeşitli alanlarda yetenek sahibi olunduğunun ve çok yönlü bir bakış açısının işaretidir. Gerçek hayatında el sanatlarında veya sanatsal faaliyetlerinde önemli başarılar gösteren kişinin yüksek bir özgüven içinde olunduğuna da yorumlanır. Girişilen her işte disiplinli ve sabırlı çalışmalar yapıldığının da alametidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pazarcı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019