Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Para İstemek

Rüyada Para İstemek

Rüyada para istemek, maddi sıkıntıları nedeniyle aile ve akrabalarıyla arası açılan kişilere tabir edilir. Özellikle sıkışık bir zamanda alınacak borçların zamanında ödenememesi yüzünden tatsızlıklar yaşanmasına, kötü sözler duymaya ve aile içinde para meselesi yüzünden çıkacak tartışmalara da delalet eder. Para istediğini gören kişinin işleri kötü gider ve maddi açığı gittikçe artar. Ticaretle uğraşan kişilerin ellerinin sıkışması yüzünden çalışanların maaşlarını ödemekte güçlük çekeceklerini, düştükleri bu durum yüzünden psikolojilerinin bozulup daha agresif ve sinirli bir tutum içine gireceklerini, bu dönemde karşılarına çıkan her insana anlayışsız ve sabırsız davranacaklarını, tahammül güçlerinin giderek azalacağına alamet eder.

Rüyada Borç Para İstemek

Kişinin sahip oldukları ile yetinmeyi bilmemesinden dolayı, gözünün sürekli yukarılarda ve daha fazlasında olacağını bu durumun giderek maddi sıkıntılara yol açacağını ve kişinin kendisi de dahil olmak üzere, ailesini de zor duruma düşüreceğini bildirir. Saygınlığını yitirecek ve toplum nazarında alay konusu olacak kötü davranışlar sergileyeceğine, düşünmeden hareket ettiği için sert ve acımasız eleştirilere maruz kalacağını da bildirir. Borç para istemek genel anlamda yaşam düzenindeki aksamalara ve maddi kayıplar yaşanmasına da alamet ettiğinden kişinin harcamalarına dikkat etmesi şeklinde bir uyarı olarak da görülmelidir.

Rüyada Para Vermek

Tanıdığı birine para verdiğini gören kimsenin gerçek yaşamda o kişiye maddi bir yardımı söz konusu olur. Aile içinden birine para vermek ise, o kimsenin alacağı miras ile ilgili bir konunun gündeme gelmesini, tanıdık bir arkadaşa para vermek ise o kişinin maddi olanaklarının zayıflaması yüzünden zor durumlara düşeceğini bildirir.

Rüyada Para İstemenin Psikolojik Yorumu

Gerçek yaşamlarında para ile ilgili sorunlarını bir türlü çözemeyen ve biriken borçları nedeni ile stres içinde yaşayan, günün büyük bir kısmını sürekli borçlarını nasıl ödeyeceği üzerine düşüncelerle geçiren kimselerin bilinçaltlarının rüyalarda yansıma bulmuş halidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Para İstemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019