Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Papyon Görmek

Rüyada Papyon Görmek

Rüyada papyon görmek, sosyal statü açısından kişinin önüne çıkacak fırsatları ve kariyer açısından olumlu gelişmeler yaşanacak olduğunu işaret eder. Akademik bir hayata, profesörlük gibi bir unvana ve özellikle sanat alanında başarılı işler yaparak toplum tarafından sevilen, ünlü biri olmaya alamettir. Sözü dinlenen, başkalarını çok kolay şekilde etkileyen ve özellikle hitabet sanatında kendisini yetiştirmiş olan kişilerin iş yaşamlarını profesyonel şekilde sürdüreceklerini, kendi alanlarında uzman biri olarak anılacaklarını ve danışılan, bilgisine güvenilen biri olarak da takdir toplayacaklarına alamet eder. Büyük bir kısmet elde etmek, hayırlı bir iş yapmak, resmi makamlarca onaylanan bir belgeye sahip olmak ve geleceğe yönelik atılımlarda bulunmak manasına da gelir.

Rüyada Papyon Takmak

Beklenmedik anda bir görev verilecek olan kişinin hazırlıksız yakalanmasından dolayı duyacağı tedirginliğe ve işi hakkaniyetle yapmak istemesinin kendisinde yol açacağı strese işarettir. Toplum önünde veya kalabalık bir yerde konuşma, sunum yapmak, bir seminere katılmak, konuşmacı olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Papyon Almak

Kendi yeteneklerini geliştirmek hususunda eğitim almak isteyen rüya sahibinin eğitim hayatına yeniden devam etmek için sınavlara girip muvaffak olacağına, öğrenim görenlerin derece ile mezun olacaklarına ve iş hayatlarına çok iyi bir başlangıç yapacaklarına alamettir. Papyon aldığını gören kişi erkek ise damat olur. Bayan papyon taktığını görüyorsa bilim alanında çalışmalar yapacağı bir iş alanında kariyer yapar ve ailesinin göğsünü kabartır. Başarı simgesi olduğu gibi, bilinç düzeyinin de geliştiğini işaret eden hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Papyon Görmenin Psikolojik Yorumu

Eğitime önem veren ve sürekli olarak elini attığı her işte başarılı olmak, en iyi olmak isteği içinde olan kimselerin hırslarının ve azim dolu kişiliklerinin sembolüdür. Papyon görmek kişinin babasını örnek aldığını ve tüm hayatını onun izinden giderek şekillendirdiğini de ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Papyon Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019