Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada pantolon giymek, genellikle saygınlığa, toplumda bir yer edinmeye, insanların takdirini kazanmaya, iş hayatında başarılı olmaya, kariyere ve makam sahibi olmaya işaret eder. Rüyada koyu renk pantolon gören yaptığı işlerde başarılı olur. Toplum içinde iyi bir yer edinir. Rüyada yırtık ve eski bir pantolon görmek iş hayatında başarısızlığa, para kaybetmeye, malda eksikliğe yorulur. Yine eski bir pantolon gören kişi sağlık sorunlarından dolayı mustarip olur. Bu rüya eski işine dönmek olarak da yorumlanabilir. Kaliteli ve yeni pantolon ise yeni bir iştir. Bu rüya hayırlı bir rüyadır. Parlak bir dönem geçireceğinize ve huzurlu olacağınıza işarettir.

Rüyada Farklı Renklerde Pantolon Görmek

Rüyada siyah pantolon oldukça güzel ve hayırlıdır. Bu rüya mevki sahibi olacağınıza elinize geçecek paraya, yeni bir işe delalettir. Rüyada kırmızı bir pantolon gören kısa zaman içinde bir gönül macerası yaşar. Kırmızı pantolon bazen de çekilecek sıkıntı ve keder, iş hayatında çalkantılı günlerdir. Rüyasında mavi pantolon giyen çok dürüst kişilerle tanışır ve onlarla arkadaşlık kurar. Mavi pantolon genellikle güvenilir ve ahlaklı insanlardır. Rüyada görülen yeşil pantolon genellikle kullukla ve ahlakla alakalıdır. Rüyada yeşil bir pantolon giyen kişinin inançlı olduğuna ve güzel bir makamda bulunduğuna işarettir.

Rüyada Bir Pantolon Aldığını Görmek

Bu rüya cömert bir adamdır. Pantolon satın alan kişi dürüst bir idarecinin emirinde çalışmaya başlar. Yine karşınıza çıkacak iyi bir nasip, sıkıntı ve zahmet olmadan elde edilen mal, güç ve kuvvet anlamlarına da gelmektedir. Farklı yoran âlimler bu rüyayı sıkıntıya düşmek, tasalanmak, üzülmek ya da iş hayatında zorlukla karşılaşmak olarak yormuşlardır.

Rüyada Pantolon Ütülediğini Görmek

Bu rüyayı gören kişi tüm iş yaşantısını yoluna sokar. Bu rüya işinde başarılı olmaya, durumu düzeltmeye ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Pantolon Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019