Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Özürlü Bebek Görmek

Rüyada Özürlü Bebek Görmek

Rüyada özürlü bebek görmek, genellikle merhamet duygusunun yükselmesine, kişinin başka insanlara yardım yapmak konusunda daha istekli olacağına ve kazancının bereketini göreceğine yorumlanır. Allah katında büyük bir iyiliğin işareti olan rüya, hayallere ulaşmak için biraz daha bekleneceğini, fakat sonucun kişinin istediği gibi olacağını da bildirir. Fakir ve hasta insanlar için elindeki imkanları seferber edecek olan rüya sahibinin, ailesi dışındaki tanıdıklarına da yardım eli uzatacağını, iş veren kimselerin himayesinde çalıştırdığı insanların her türlü dertleriyle uğraşacaklarının tabiridir.

Rüyada Özürlü Bebeği Olduğunu Görmek

Evlatlarından saygı görmek, iyi bir ebeveyn olmak manasınadır. Rüya sahibinin haksızlık etmeden, başkasının malına mülküne göz dikmeden, kendi yağında kavrulacağını, her zaman iyi niyetle hareket ederek insanlara örnek davranışlar sergileyeceğini de ifade eder. Bir erkek için özürlü bebeği olduğunu görmek, evleneceği kimseye şefkat duygusu taşıyacağını, gönülden derin bir bağ ile sevdiği kişiyle mutluluğu yakalayacağını tabir eder. Hamile bir kadın için doğumunun hayırlı olacağını, herhangi bir aksilik yaşamayacağını, çocuğunun bahtının da, şansının da her zaman açık olacağını işaret eder.

Rüyada Özürlü Bebek Bulmak

Kapı önünde özürlü bebek bulduğunu gören kimseler, muhtaç durumda olan birine yardımda bulunurlar. Haksızlığa uğrayan birinin arkasında durmak suretiyle şimşekleri üzerine çekecek olan rüya sahibinin doğruluktan vazgeçmeyerek, kişiliğini ve farkını her zaman ortaya koyacağına işarettir. Yanılgıya düşüldüğünde anne ya da abladan gelecek tavsiyeler doğrultusunda hatalardan dönüleceğine, yanlış yapılsa bile en az zararla kurtulmaya delalettir. İyilikle karşılaşmaya, sevap işlemeye, tanımadığı insanlardan dahi hayır duası alarak her işini yoluna koymaya delalettir.

Rüyada Özürlü Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin doğaya olan tutkusuna, başkalarına yardım etmek konusundaki isteğine işaret eder ve merhamet duygusunun son derece gelişmiş olduğunun haberini verir. Kimsenin kusursuz olmadığını bilerek yaşamanın, her daim kendi özeleştirisini yaparak, daha iyi bir insan olmaya çalışmanın da alametidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Özürlü Bebek Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019