Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Oyuncu Olmak

Rüyada Oyuncu Olmak

Rüyada oyuncu olmak, kıvrak bir zekaya sahip olmak, yeteneklerini geliştirmek ve toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak manasına gelir. Rüya sahibinin gereksiz ayrıntılarla uğraşmadan yaşayacağını ve hayatın güzelliklerini keşfedeceğini, neşe içinde geçen günlerle beraber, keyif dolu yolculuklar yapacağını alamet eder. Futbol oyuncusu olduğunu görmek parlak gelecek manasındadır ve maddi konularda hiçbir sıkıntının kalmayacağını müjdeler. Sinema oyuncusu olduğunu görmek yapılan işte şöhret elde etmek, nam salmak, ödül almak ve hayallere kavuşmak anlamındadır. Tiyatro oyuncusu olmak ise kişinin duygularını gizlemekte ustalaştığını, özellikle iş konularında stratejik anlamda çok başarılı olduğunu, kimseyi incitmediği gibi, asla egosuna yenik düşmediğini, kendi gerçeklerinin ve yeteneklerinin farkında olduğunu da ifade eder.

Rüyada Tiyatro Oyuncusu Olmak

Tiyatro sahnesinde oyun oynadığını gören kimseler düşmanlarına karşı akıllıca bir tavır sergiler ve olayları tamamen kontrolleri altına alırlar. Rüya sahibi için yıldızının parlaması, bahtının açık olması, hayata dair kalbinden geçen isteklerin, kurduğu hayallerin ve mutluluğun yakında gerçek olacağını bildirdiği gibi, hayatı neşe ve keyif içinde sürdürmek, iyi bir evlilik yapmak, her türlü insan ilişkisinde başarılı olmak anlamındadır. Her türlü engeli akıl ve güçlü iletişim sayesinde atlatacak olan rüya sahibinin sıkıntısız bir hayat geçireceğini ifade eder.

Rüyada Ünlü Oyuncu Olmak

Her açıdan esenliğe yorumlanan rüya, kişiyi bunaltan tüm detayların geride kalacağını ve ilerleyen günlerin tam bir neşe kaynağı olacağını bildirir. Yeni tanışılan insanlarla beraber çıkılacak bir yola ya da toplantıya yorumlanan rüya, sevilen, saygı gören, bilgisiyle insanları etkileyen biri olunacağını, hastalıksız, güzel bir hayat yaşanacağını da tabir eder.

Rüyada Oyuncu Olduğunu Görmenin Psikolojik Yorumu

Sanata olan ilginin bir ifadesi sayılan rüya, aynı zamanda kişinin dıştan göründüğünün aksine bir hayatı ve ruh yapısı olduğunu bildirir. Genellikle dışa dönük, cana yakın ve hayatında hiçbir sorun olmadığını vurgulayan insanların geri planda ne denli hüzünlü olduklarını işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Oyuncu Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019