Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Örgü İpi Görmek

Rüyada Örgü İpi Görmek

Rüyada örgü ipi görmek, ikili ilişkiler açısından son derece şanslı bir döneme girildiğini haber verdiği için özellikle bekarlar için yeni bir aşkın kapıda olduğunu müjdeler. Karşılıklı uyumun ve sevginin yakalanacağı beraberliğin uzun yıllar süreceğini ve evlilikle noktalanacağını da bildirir. Kalıcı işler yapmaya, her türlü beraberlikte mutluluğu yakalamaya da yorumlanır. Yaşlı kimseler için torun haberi alarak sevinçten ağlamaya, evli kişiler için de aileye yeni bir bebek geleceğine alamettir. Bayanlar için kendi ekmeklerini kazanacakları bir iş kuracaklarına ve ufaktan başladıkları işlerini giderek büyütüp sonradan daha yüksek kazançlar elde edeceklerini ifade eder. Eş, dost, arkadaş çevresinin kalabalık olacağına ve kişiye daima destek olan insanların varlığına tabir edilir.

Rüyada Örgü İpi Almak

Yuva kurma hazırlıkları yahut çeyiz hazırlamak, yeni evlenecekler için eşya almak gibi anlamlara gelirken, bebek sahibi olma hevesine de işarettir. Uzun vadeli işler yapacak olan rüya sahibinin başladığı her türlü işi bitirmesinden ötürü alacağı takdire de yorumlanır. Kişinin girdiği her ortamda sevileceğini, yeni tanışacağı bazı insanlarla iş konusunda görüşmeler yapacağını da delalet eder. Hayat süresinin uzunluğu, geniş bir aileye sahip olmak, ciddi sağlık sorunları yaşamamak demektir.

Rüyada Örgü Örmek

Örülen nesneye göre değişik anlamları olsa da genel manada kişinin iş kurmasına veya aile kazancına katkıda bulunacak alternatifler yaratacağına tabir edilir. Evlatlarını iyi okullarda okutmak, aile ve sevilen kişiler için fedakarlıkta bulunmak ve verilen emeklerin karşılığını fazlasıyla alacak olmak demektir. Başkasının kuracağı yuvaya destek olunacağını, eşya veya para yardımında bulunulacağını da ifade eder.

Rüyada Örgü İpi Görmenin Psikolojik Yorumu

Bağ kurmak, sevilen kişilerle aradaki iletişimi güçlendirmek demektir. Rüya sahibinin çok fazla plan, program yaptığını ve geleceğe yönelik hayaller kurduğunu da ifade eden rüya, yaşama tutunan, mücadeleci insanları ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Örgü İpi Görmek ile ilgili yorumlar

Serap: Anneannem rüya görmüş rüyanın içeriği şu şekilde rüyada anneme örgü ipinin kaybolduğunu benim aldığımı söylemiş annem almamıştır diyip beni çağırmış bana sormuşlar inkar etmişim daha sonra elimde ip yumağıyla geri dönüp anneaneme ver ben düzeltecem demişim anneannem de anneme ben sana demedim mi Serap aldı diye demiş daha sonra da uyanmış. Rüyanın yorumunu bekliyorum emeğinize sağlık teşekkür ederim...

Rüyada Örgü İpi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019