Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Öpmek

Rüyada Öpmek

Rüyada öpmek, rüya sahibi için hayır ve iyilik olarak yorumlanır. Başarılı olmaya, sabırla çalışmanın karşılığını almaya, mutluluğu bulmaya ve huzura kavuşmaya alamet eder. Şans olarak görülür ve rüyayı gören kişinin işlerinin istediği gibi yürüyeceği, hayatının da planlarına uygun olarak ilerleyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin yüzünün güleceği, şansının da döneceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören kişi, eğer öptüğü kişiyi tanıyorsa onunla arasındaki samimiyeti ilerletecek ve çok daha yakın olacak demektir. Eğer rüya sahibi rüyasında tanımadığı bir kişiyi öptüğünü görürse eğer bu da yeni bir dostluk olarak açıklanır.

Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek, şansın açılması ve yaver gitmesi şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine delalet eder. Kişi için çok parlak ve verimli olacak bir dönemin yaklaştığına tabir edilir. Rüyada öpülen kişiyi öpen kimseden göreceği desteğe de rivayet edilir. O kimsenin cömertliği ve kadri yüce olması sayesinde rüya sahibinin bir sıkıntısından kurtulmayı başaracağına ve o kişiye minnettar olacağına delalet eder. Yüce gönüllü birine yorulur.

Rüyada Öpmek Sarılmak

Rüyada bir kişiyi öpmek ve ona sarılmak, gerçek ve ömrü boyu devam edecek bir dostluğa işaret eder. Rüya sahibinin en zor gününde yanında olup, elini sıkıca tutacak ve hayat boyu bırakmayacak bir dostu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Arkadaşını Öpmek

Rüyada arkadaşını öptüğünü gören kişi, o arkadaşı ile hayatının sonuna kadar ağız tadı içinde olacak demektir. Kişinin hem sevincini hem kederini paylaşacağı ilk kişiye alamet eder. Kafa dengi, anlayışlı, sır tutmasını bilen ve vefalı bir kimse olan bir arkadaşın varlığına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Öpmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019