Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölüyü Öpmek

Rüyada Ölüyü Öpmek

Rüyada ölüyü öpmek, hak edilen menfaat olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çok heveslenip, emek vererek ve heyecanlanarak girdiği ve ne yazık ki istediğini elde edemeyerek hayal kırıklığı yaşadığı, kendini de artık o işten hayır gelmeyeceğine inandırdığı bir işin aşama kaydederek emeklerinin karşılığını alacağı yönde ilerleme göstereceğine ve bunun da rüya sahibine yeniden umut vereceğine işaret eder.

Rüyada Ölüyü Öptüğünü Görmek

Bir kişi rüyasında bir ölüyü öptüğünü görürse eğer bu kimse için alacağı müjdeli bir haber olarak kabul edilir. Rüya sahibinin çok istediği halde elde edemediği bir şeyin kendisine nasip olacağını duyarak çok sevineceği anlamına gelir.

Rüyada Ölünün Elini Öpmek

Rüyasında ölünün elini öptüğünü gören kişinin kişisel anlamda yol kat edeceğine tabir edilir. Kişi içine dönük, sessiz ve çekingen duygu durumunu ve ruh halini yenmeyi başaracak, kendisine güven duyan, düşüncelerini yüksek sesle ve daha net ifade eden kişi haline gelecek demektir.

Rüyada Ölüyü Öpmek Sarılmak

Rüyayı gören kişinin maneviyatını yükseltecek ve yarınlara olan inancını tazeleyecek olumlu olayların meydana geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin tam da en mutsuz ve en karamsar olduğu bir anda kendisi için ilaç olacak sürpriz bir gelişmenin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ölüyü Yanağından Öpmek

Rüya sahibinin yüzünün gülmesine ve hayatının da adeta bayrama dönmesine vesile olacak bazı hoş durumların ortaya çıkacağına kişini de bu sayede kaybettiği neşesine ve keyfine yeniden kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ölüyü Alnından Öpmek

Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet eder. Sonu hayır olacak ve kişiye huzur, bolluk, bereket getirecek projelerin nihayete ereceği anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölüyü Öpmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019