Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölüyle konuşmak, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Verimin artmasına, şansın ve kısmetin açılmasına, hane içine bolluğun, bereketin ve şifanın gelmesine tabir edilir. Kişi, korkularından, endişelerinden, mutluluğuna ve başarılarına mani olan tüm engellerden kurtulacak demektir. Rüyada ölüyle konuşmak, rüyayı gören kişinin olmayacak gözüyle baktığı bu nedenle de artık gözden çıkardığı işlerinin canlanmaya ve gelişme göstermeye başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölüyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölüyle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin biteceğine, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin dileklerinin kabul olacağına, hayatının da düzene gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölüyü Diri Görmek

Rüyada ölüyü diri görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve uzun zamandır görmediği için çok özlediği bir kişiye kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi bu kişi ile doyasıya hasret giderecek ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Ölüyle Telefonda Konuşmak

Rüyada ölüyle telefonda konuşmak, hayır ve iyilik bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceği, plan ve projelerinin kendisine olumlu ve güzel sonuçlar getireceği anlamına gelir. Başarıya giden yolda muvaffak olmaya yorulur.

Rüyada Ölüyle Kucaklaşmak

Rüyada ölüyle kucaklaşmak, sağlıklı olmaya ve keyif içinde bir yaşam sürmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatından yana istediği huzuru yakalayacağı, ağız tadının yerine geleceği, sakin, huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, rüya sahibi için müjde ve sevinç olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok heyecanlanacağı bir olay yaşayacağı ve ayrı kaldığı bir kişi ile bir araya gelerek onunla sımsıkı sarılacağı ve doyasıya vakit geçireceği ile tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölüyle Konuşmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019