Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölünün Para Vermesi

Rüyada Ölünün Para Vermesi

Rüyada ölünün para vermesi, rüya sahibinin alacağı müjdeli bir haberdir. Âlimlere göre bu rüya kişinin uzun süredir beklediği ve umduğu yerden hayırlı bir haber alınır. Bazen bu rüya iş hayatında başarılara, kişinin yaptığı çalışmaların olumlu sonuç vermesine, ele geçecek mala, şöhret ve şan kazanıp insanların saygı ve sevgisini elde etmeye yorulur. Bazı tabirciler ise parayı iyi saymadıklarından rüyasında ölünün kendisine para verdiğini gören kimselere ulaşacak bela, üzüntü ve keder olarak rüyayı yorumlamışlardır.

Rüyada Ölünün Elinde Bozuk Paralar Görmek

Rüyasında ölünün elinde bir sürü parlak bozuk para gören kişinin talihi açılır ve güzel bir hayat sürer. Bu rüya bazen de rüya sahibi hakkında atılacak iftiralara veya dedikodu yapılmasına yorulur. Rüyayı gören kişi tüm bu ithamlardan kurtularak temize çıkar.

Rüyada Ölünün Elinde Kağıt Para Görmek

Rüyasında ölünün elinde kâğıt para gören kişi çok büyük bir fırsat elde eder ve çalışma hayatında büyük bir başarı kazanır. Bu rüya, rüyayı gören kişi, iş yaşamında karşılaşacağı güzel imkanlar doğrultusunda parlak ve güzel bir döneme girer ve her anlamda kazanç sağlayacağı atılımlarda bulunur. Kâğıt para özellikle ölen bir kişinin elinde bulunursa bu rüya o kişinin alacağı güzel bir haberdir.

Rüyada Ölünün Kendisine Meyve Verdiğini Görmek

Rüyasında ölen biri elinde görülen meyve, rüya sahibinin sahip olacağı çocuktur. Bu rüyayı görenin kısa bir süre içerisinde çok hayırlı ve güzel çocuğu olur. Eğer bu rüyayı gören kimsenin evladı varsa, bu çocuğun ileride anne babasına oldukça büyük ihsanlarda bulunacağının ve onların ihtiyarlık zamanlarında yardımcı olacağının işaretidir.

Rüyada Ölünün Elinden Bir Şey Almak

Rüyasında ölünün elinden herhangi bir şey alan kişi müjdeli bir havadis yaşar veya mutlu olacağı bir olaya tanıklık eder. Bu rüya bazen uzun ömre ve bereketli bir yaşama yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölünün Para Vermesi ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019