Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölünün Çağırması

Rüyada Ölünün Çağırması

Rüyada ölünün çağırması, sizi çağırdığı yere ve çağırma şekline göre yorumlanmaktadır. Eğer ölü sizi kötü ve hak yolu olmayan bir yere çağırmışsa bu rüya size yapılan bir uyarı olabilir. Dünyaya fazla meylettiğinizin ve bu nedenle de maneviyatınızın tehlikede olduğunun bir göstergesidir. Rüyada ölünün kişiyi yanına çağırması fakat rüya sahibinin bu davete icabet etmemesi, bulunduğu hastalıktan kurtulacağına ve rahatlayacağına yorumlanır. Rüyada ölünün sizi haram olan bir yola çağırması iyi değildir. Bu rüya yakında sizi doğru yoldan ayıracak ve bidatlara sürükleyecek kötü niyetli arkadaşlar edineceğinizin göstergesidir. Çağıran ölünün peşinden gitmek ise, onun sanatını ve mizacını devam ettirmeye delalet eder.

Rüyada Ölünün Bağırması

Rüyada tanıdığınız bir ölünün size bağırıp kızdığını ve kötü davrandığını görmeniz, o kişiye karşı sorumluluklarınızı yerine getirmediğiniz anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse hemen o ölü için dua okumalı ve hayır hasenatta bulunmalıdır. Ölünün kızgınlığı bazen de dünyada günah işlediğinizin veya günaha meyilli olduğunuzun göstergesidir. Bu gibi rüyalar bazı durumlarda şeytanın bir aldatmacası da olabilmektedir.

Rüyada Ölü İle Birlikte Gitmek

Bir insanın kendisini ölü ile beraber yürüyor görmesi, o ölünün arkasından sanatını ve mesleğini devam ettireceğine veya onun fıtratına uygun hareket edeceğine işarettir. Bazen de bu rüya o ölünün yakınlarından sizi ulaşacak hayra veya onlarla birlikte ortak iş yapacağınıza yorumlanmaktadır. Ölü ile beraber mezara girmek, hastalanmaya bazen de iş hayatında sizi bekleyen karmaşaya ve iflasa delalettir.

Rüyada Ölünün Çağırmasının Psikolojik Tabiri

Rüyada insanın kendisini tanıdığı veya tanımadığı bir ölünün çağırdığını görmek, eğer o kişi sevdiğiniz birisi ise ona karşı duyduğunuz özlemi yansıtmaktadır. Bazen de bu rüya içinizde ümitsizliğin veya yardım isteğinin göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölünün Çağırması ile ilgili yorumlar

Erhan: Dört ay önce annemi kaybettim. Yakın bir zaman rüyamda "Gel oğlum, bir göreyim seni" dedi. Bu ne mana?

Mercan: Rüyada şuan yoğun bakımda yatan amcamın beni yanına çağırdığını ve onun yerine geçeceğimi söylediğini gördüm bu ne manaya geliyor?

Ayse kiziltoprak: Ruyamda olmus babami gordum aneme cabuk gel diyordu ne ola bilir

Rüyada Ölünün Çağırması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019