Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölünün Ağlaması

Rüyada Ölünün Ağlaması

Rüyada ölünün ağlaması, dünya hayatında tamamlanmamış işleri olduğunu ve pişmanlıklar içinde öldüğünü gösterir. Ölen kişinin pek çok günahının bulunduğu ve tövbe etmeye fırsat bulamadan ecelinin geldiğine delalettir. Rüyasında ölmüş bir kimsenin ağladığını görmek, aile yakınlarından vefat etmiş birinin kendisine hayır yapılmasını beklediğine de yorumlanabilir. Rüyada ağlayan ölmüş kimse tanıdık ise onun adına hayır yapmak gerektiği gibi, yakınlarından da dua beklediğini söylemek mümkündür.

Rüyada Ölünün Gülmesi

Birkaç farklı yoruma sahip olan rüya, ölmüş kişinin manevi anlamda doğru bir hayata sahip olduğunu ve huzur içinde yattığını gösterir. Aynı zamanda farklı yorumlara göre kişinin İslam inancına uygun bir hayat sürmediği de söylenir.

Rüyada Ölünün Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin fitnelik içinde bulunacağına ve çevresinde de kendisini çekiştiren çok sayıda insan olduğuna işaret eder. Rüyada ölü bir kimsenin konuşması, aile içinden veya yakın arkadaş çevresinden kimseler ile büyük dargınlıklar yaşanacağına ve küslükler olacağına yorumlanır. Rüyada ölünün konuşması başka bir yoruma göre, kişinin atacağı adımlar ile ilgili uyarı mahiyetindedir ve dikkatli olunması açısından kişiye bir uyarıda bulunmaktadır. Tehlikeli durumların içine girileceğini de işaret eder. Konuşan ölmüş kimse tanınıyor ise, büyük bir yardım görüleceğine de yorumlanabilir.

Rüyada Ölünün Kızdığını Görmek

Rüya sahibinin hayırsız işlerle uğraştığını ve boş hayallerin peşinde giderek, hem para, hem de zaman harcadığını gösterir. Rüyasında kızan bir ölü kişi gören, hiçbir işte başarılı olamaz ve borç sahibi olur. Ailesinde dirlik kalmaz ve geçim sıkıntısı çeker.

Rüyada Ölünün Küsmesi

Vefat etmiş olan kişi tanıdık ise, yakınlarından dua beklediğini işaret eder. Ölmüş bir kimseyi küsmüş olarak gören kişi tez zamanda hayır yapıp üzerindeki yükü atmalı ve manevi olarak rahatlamalıdır. Ölmüş kişi tanıdık ise mezar ziyareti yapmalı ve dua okumalı, tanımadık bir kimse ise tüm ölmüşlerin ruhuna Fatiha okuyup göndermelidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölünün Ağlaması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019