Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölü Öpmek

Rüyada Ölü Öpmek

Rüyada ölü öpmek, tatsız bir olay yaşanacağına ve geçmişte tanışılmış bir kişiyle istenmeyen bir ortamda yeniden bir araya gelineceğine alamettir. Kişi gerçek hayatta tanıdığı birinin ölmüş olduğunu ve onu öptüğünü görürse o kimseden çok güzel, müjde dolu bir haber alır. Tanınmayan bir ölünün öpülmesi ise karanlık yollara sapmak, tehlikeli ve güven telkin etmeyen insanlarla arkadaşlık etmek manasına gelir. İlerleyen günlerin kişi için dikkatli olunması gereken bir süreç olduğuna tabir edilen rüya, kişinin pek de haz etmediği bir arkadaşıyla yolculuk yapmak zorunda kalacağına, iş yerinde kişiye köstek olan bir yöneticiyle birlikte çalışmaya da yorumlanır.

Rüyada Tanınmayan Bir Ölüyü Öpmek

Rüya sahibinin bir projesinin veya fikrinin çalınacağına işarettir. Sinsi davranışlara sahip olan ve kişinin tüm hayat enerjisini kıskanan birinin varlığına, kıskanç bir arkadaşa, nazara gelip ateş içinde yatmaya da alamettir. Genç insanlar için eğitimleri ile ilgili konularda fikir değişikliği yaşayacaklarını ve rotalarını değiştireceklerini de bildiren rüya, emin olunan durumların her an tehlikeye girebileceğine, bu nedenle bu süreç içinde maddi yatırımlar yapmamanın doğru olacağını, para kaybına uğramamak adına kişinin her türlü tedbiri alması gerektiğine de tabir edilir.

Rüyada Ölüyü Öpmek ve Ağlamak

Gülmek demektir ve iyi haberlerle kişinin gününün aydınlanacağını, çok uzun zamandır hasret çekilen bir kimseyle oturup hasbıhal edileceğini, uzak bir memlekete akraba ziyaretine gidileceğine işarettir. İlk başta kötü olduğu düşünülen bir durumun ilerleyen zamanlarda pek çok hayırlı işe vesile olacağını delalet eder.

Rüyada Ölü Öpmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan bir vefatın kişide bıraktığı etkileri işaret eder ve genellikle ölümü kabullenmekte zorluk çeken rüya sahibinin sürekli yaşamı sorgulamaya başladığını da ifade eder. Yaşam enerjisinin kaybedilmesini, her an kötü bir olay vuku bulacakmış gibi bir iç sıkıntısı çekildiğini, içine dönük bir tavır sergilendiğini ve gergin bir psikoloji içinde olunduğunu da bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölü Öpmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019