Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada ölmüş yılan görmek, helak olmuş bir düşmanla tabir olunmaktadır. Bu rüya bazen de güçsüz ve insanlara kötülük yapmaya fırsat bulamayan, kendi sorunları ile uğraşan hilekar bir adama işaret eder. Ölmüş bir yılanla karşılaşmak, gizli bir düşmanınız olduğuna fakat bu düşmanınızın size zarar vermediğine yorumlanmaktadır. Rüyasında ölmüş bir yılanı yemek, gerçek hayatta da ölmüş sinsi bir kişinin malından faydalanmaya; ölmüş bir yılanı eline almak ise zayıf, güçsüz bir düşmanla işbirliği yapmaya delalet eder. Rüyasında ölmüş bir yılanın tekrar canlandığını görmek, düşmanının güç toplamasına veya eski bir hilekar ve kötü adamla tekrar buluşmaya ve onun kötülüklerine maruz kalmaya yorumlanır.

Rüyada Evde Ölmüş Bir Yılan Görmek

Rüyada evinde ölmüş bir yılanın olduğunu gören kişinin, kendi akrabaları arasında gizli bir düşmanı vardır. Bu rüya bazen de aile hayatında yaşanacak bazı huzursuzlukların ve tartışmaların göstergesidir. Rüyada evinde bir yılan öldüren kişi, kendi çocuğundan veya karısından bir kötülük görür. Rüyada evindeki ölmüş yılanı atmak, akrabalar arasındaki gizli düşmanınızdan uzaklaşmaya veya onunla ilişkiyi kesmesine yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş bir yılan görmek ise yabancı bir düşmanınızın helak olması anlamındadır.

Rüyada Yılan Dövüştürmek

Rüyasında yılan dövüştüren kişi, hilebaz ve kötü niyetli iki insanı birbirine düşürür. İki yılanının dövüştüğünü ve birisinin galip geldiğini görmek ise, iş yerindeki sinsi bir adamın güçlenmesine ve size eziyet etmesine işarettir. Rüyada, bir yılanın sizinle dövüştüğünü görmeniz, yakın zamanda kötü bir adamla karşılaşacağınıza veya uzun süredir beklediğiniz bir işten kötü bir havadis alacağınıza; yılanı alt etmek ise arzu ve isteklere kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Yılan Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya, kişinin içindeki korkuların ortaya çıkmasını ifade etmektedir. Özellikle gerçek hayatta birçok fobisi olan bir kimsenin tüm bu korkulardan kurtulma isteğini yansıtır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Yılan Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019