Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

Rüyada ölmüş kedi görmek, hırsızlık yapan bir kimsenin yakalanmasına, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine yorulur. Kedi genellikle evlere sinsice giren ve toplumlara zarar veren inançsız bir adamdır. Bu nedenle kedinin ölmüş olması, bu özelliklere sahip bir kimsenin ölmesine veya yakalanmasına, hapsedilmesine işarettir. Bazen de bu rüya hizmetini gören ve rüya sahibinin bakımını üstlenen kişilerin kaybedilmesine, savaşın sona erdirilmesine, insanlar arasında sulh ve düzenin hâsıl olmasına yorulabilmektedir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek yakında feraha çıkacağınıza, her türlü sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, yüzünüze gülen dost görünümlü düşmanları alt etmeye, onların zararından emin olmaya, yakın zamanda tüm dertlerinizden kurtulup feraha ereceğinize, rızık genişlemesine, geçimini, kolay yollardan sağlamaya işarettir.

Rüyada Evinize Kedi Girdiğini Görmek

Rüyasında evine kedi giren kişinin evine ya hırsız girer ya da kendisine kötülük yapmak isteyen kötü bir kimse. Bu rüya, kişiye dost gibi görünen ama arkasında ona büyü yapan, kötülüğünü isteyen inançsız bir münafığın habercisidir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi çevresindeki insanlara karşı oldukça dikkatli olmak zorundadır. Rüyada eve giren kedi bazen de uğursuz, faydasız kişilerle düşüp kalkmaya, onlardan zarar görmeye ve kötü meclislerde bulunmaya yorulabilmektedir.

 Rüyada Kedinin Bir Şey Yediğini Görmek

Rüyanızda bir kedinin bir şeyler yediğini görmeniz, o kedinin sembolü olduğu kötü karakterli ve yaratılışlı bir kimsenin sizden bir şey almasına veya eliyle ve diliyle size zarar vermesine işarettir.

Rüyasında Sabah Namazı Vakitlerinde Kedi Görmek

Bu rüya kişinin yakında kısa süreli bir hastalığa tutulacağına işarettir. Böyle bir rüya gören kimse, 1 hafta gibi bir sürede iyileşerek tekrar eski sıhhatine kavuşur. Bazen de bu rüya kötülüklerden emin olmaya, kişinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine işarettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019