Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, gerçek hayatta insanları aldatmaya delalet eder. Rüya sahibi çevresindeki insanlara gerçek yüzünü göstermeyecek, onlardan gizleyecektir. Kimsenin bilmesini istemeyeceği özellikleri vardır. Bu nedenle kendisini böyle davranmak zorunda hisseder. Çok farklı bir ortamda bulunacak, kendisinden farklı insanlarla birlikte olacak. Onlardan biri olmak gibi bir arzu içerisinde olacaktır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibi için hastalık ve işlerin ters gitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi başarısız sonuçlar alacak ve bir süre mutluluk yaşayamayacaktır. Kişi, giriştiği işlerde başarısız olacağını tahmin edemeyecektir. Bu nedenle bu sonuca çok şaşıracaktır. Ümit bağlanan olaylar hayal kırıklığı yaratacaktır.

Rüyada Ölmüş Dedenin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş dedenin elini öpmek, hayırlı bir evlat anlamına gelir. Rüya sahibi ailesine bağlı, gelenek ve göreneklerine saygılı, değerlerini bir evlat yetiştirecek ve kendisi de çocuklarından faydalı işler görecektir. Bu rüya, rüya sahibine bir müjdeyi verir. Kişinin ailesinden öğrendiklerini çocukların yansıtacağı anlamı taşır.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Tutmak

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak, ümit kesilen bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibi uzun süredir çabaladığı ancak sonuca ulaşamadığı ve bu nedenle umudunu yitirdiği olayların bazılarının gerçekleşmesi ile sevinecek ve tekrar bir şeyleri başarmak için adımlar atacaktır. Ayrıca rüya sahibi iş hayatında başarılara imza atacaktır.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini gören kimse, müjdeli haberler alır. Rüya sahibi sevineceği gelişmeler yaşayacaktır. Rüyada görülen kişinin de ahirette huzur içinde olduğu bilgisi verir. Rüyada ölmüş eşi canlı görmek, geçim sıkıntısına delalet eder. Ölmüş oğlu rüyada yaşıyor görmek ise, haksızlıklara, iftiraya işaret eder. Anneyi görmek, ferahlık anlamına gelir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019