Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada ölmüş birini öpmek, rüya sahibinin özlem duyduğu bir ortam, kişi ve yer anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi geçmişte yaşadığı olayları özleyecektir. Bu durum rüya sahibinin uzun zamandır görüşmediği, dargın olduğu veya ölmüş olan bir tanıdığı da olabilir. Rüyada ölmüş birini öpmek, bazı durumlarda rüya sahibinin vicdan azabı çekmesine neden olsa da aslında rüya sahibin feraha kavuşmasına delalet eder.  Geçmişte yaşadığı bazı hatalarla yüzleşecek ve bu hataları tekrar etmeyecektir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek, rüya sahibinin tanımadığı görmesi halinde etrafında bulunan görünmeyen tehlikelere işarettir. Rüya sahibi kişi, etrafında bulunan tehlikelerden ve tehditlerden haberdar değildir. Rüyada görülen ölmüş birinin tanıdık olması durumunda ise kişinin bir nedenden dolayı duyduğu üzüntü ortaya çıkacaktır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin hayatını etkileyecek olan bir güzel olayın habercisidir. Bu rüya olayı, bazı durumlarda rüya sahibinin tanıdığı ve sevdiği birisinin evlilik haberi alması gibi kişinin mutlu olacağı bir haber şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin mutlu bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek, rüya sahibinin saygı duyulma konusunda sıkıntısı olacağına işaret eder. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, kişinin arkadaş çevresinde veya diğer ortamlarda kendisine büyük saygı gösterileceğine delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya, rüya sahibi kişinin çevresindeki büyüklere saygı göstereceğine ve bundan dolayı hakkında güzel söylemler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağlarken görülmesi, ölü kişinin rüya sahibinin tanıdığı biri olması durumunda o kişinin rahat edemediği anlamına gelmektedir. Rüyada ölmüş birinin ağlamasını görmek, rüya sahibi kişiyi mutsuz etse de aslında güzel bir olayın kendisini beklediğini gösterir.  Rüya sahibi kişi, başka bir kişiye karşı sorumluluğunu yerine getirecek ve hakkında kötü düşünceleri kaldıracaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek ile ilgili yorumlar

Gül: Ölmüş babamı rüyamda gürdum . Nefes almakta zorlanıyor, yerinde duramıyor bede yardımcı oluyorum ve yanağında ve anlından öpüyorum.

Gülnaz: Ruyada olmus ablami canlı olarak yatagin içinde oturarak görüyorum adını seslenerek seni öpebilirmiyim diyorum ?Ablamda öp diyor gidiyorum her iki yanağında da öpüyorum.Bana diyor normalde öpmeyi sevmem ama sana izin verdim.Ruyada da öldüğünü biliyorum.

Hülya: Ablam rüyasında çok iyi bir kişi olan üvey annemizi görüyor ve ona sarılıp sarılıp onu öpüyor, ne demek acaba? Çok teşekkürler.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019