Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek, ölen kişinin yani rüya sahibinin annesinin mezarını ziyaret edip, onun ruhu için dua okuması ve hayır yapması gerektiği anlamına gelir. Çünkü bu tarz rüyalar genelde ölen kişinin ruhunun hayır beklediği şeklinde tabir edilir. Bu rüya bir diğer yandan rüyayı gören kişinin yaşadığı bu büyük acının kendisi üzerinde yarattığı kötü etkiyi hala üzerinden atamadığına ve annesinin yokluğuna alışamadığına rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Gülerken Görmek

Rüyada ölmüş anneyi gülerken görmek, annenin ruhunun şad olduğu, mezarında rahat uyuduğu, yerinin rahat, aydınlık ve ışıklı olduğu anlamına gelir. Ölen kişinin ruhunun özgür ve mutlu olduğuna yorulur.

Rüyada Ölmüş Anneyi Hasta Görmek

Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek, hayırlara yorulmaz ve iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibi için şanssızlık ve mutsuzluk yaşayacağına işaret ederken, aynı zamanda ölünün gözünün açık gittiğine ve bu yüzden ruhunun azapta olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Tekrar Ölmüş Görmek

Rüyada ölmüş anneyi tekrar ölmüş görmek, güzeldir. Rüya sahibinin sıkıntılarında kurtulacağı, rahatlayacağı, esenliğe kavuşacağı ve hafifleyeceği ile açıklanır. Kişi, dertlerinin çözümünü, hastalıklarının da şifasını bulacak demektir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Öpmek

Rüyada ölmüş anneyi öpmek de onun ruhu için sevap işlemek, sadaka vermek, aç doyurmak ya da fakir sevindirmek gerektiği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin annesinin ruhuna niyet ederek iyilik yapması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Anneyi Sırtında Taşımak

Rüyasında ölmüş annesini sırtından taşıdığını gören kişi, hayırsız ve uğursuz bir kişi ile karşılaşır ve ondan zarar görür diye açıklanır. Rüya sahibi yemeyip yedirdiği, içmeyip içirdiği ve uğruna varını yoğunu harcadığı bir kişiden nankörlük görecek ve o kişi nedeniyle zarara uğrayacak demektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019