Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Ölmüş Anne Görmek

Rüyada Ölmüş Anne Görmek

Rüyada ölmüş anne görmek, kişinin annesi hayattaysa ona göstereceği hürmetin, saygının ifadesidir. Rüya sahibinin ailesi hayattayken onları mutlu etmek için elinden geleni yapacağını bildiren rüya, anne duası almanın neticesinde kişinin her işinde başarı elde edeceğini, tüm zorluklardan kurtulacağını tabir eder. Annesi gerçekte vefat etmiş kimseler için, onlar adına hayır yapmalarının iyi olacağını işaret eder. Vefat eden ebeveynleri rüyada görmek evlatlarından istedikleri hayır işlerine ve duaya yorumlanır. Mezar ziyareti yapmak, hayır duası almak, vicdanlı biri olmak demek olduğu gibi, kişinin ailesine verdiği değeri ve sevdiklerini korumak için gösterdiği üstün gayreti de ifade eder.

Rüyada Ölmüş Anneyi Mutlu Görmek

Vefat eden annesini mutlu ve güler yüzlü görmek, annesinin kendisinden memnun olduğunu, hayattayken hayır duası aldığını bildirir. Kişinin üzerindeki belaların yok olacağını, ölmüş annenin ruhunun huzur içinde olduğunu ve gözünün arkada kalmadığına dair bilgi verir. İslami olarak da rüya sahibinin annesine gösterdiği sevgi ve hürmetin sonunda, ahiret hayatında da rahat edeceğini, günahlarından arınacağını işaret eder. Gerçekte yaşayan annesini ölmüş ve mutlu görmek ise, hayattayken onu rahat ettirecek olan rüya sahibinin, tüm varlığını ailesine adayacağını delalet eder.

Rüyada Ölmüş Annesini Ağlarken Görmek

Kişinin annesinin gözünün arkada kaldığına, hayattayken istediklerine erişemediğine, kabrinde rahat olmadığına ve evladından iyilik, hayır ve dua beklediğine işarettir. Rüya sahibinin de huzursuz olacağına, üzerinde devamlı bir sıkıntının hasıl olacağına, dertlerinden, sorunlarından kısa vadede kurtulamayacağına yorumlandığı gibi, kişinin yaptığı hatalı davranışlara da işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin annesiyle alakalı konularda vicdanının rahat olmadığını ve kendisini mutsuz hissettiğini de tabir eder.

Rüyada Ölmüş Anne Görmenin Psikolojik Yorumu

Annesini kaybeden kimselerin gördüğü rüyalardan biri olduğu gibi, kişinin hala acısını yüreğinde taşıdığını, ölümü kabullenmekte zorlandığını bildirir. Yas sürecinde olan kimselerin gördüğü bu rüya, derin bir keder içinde olunduğunu da ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Ölmüş Anne Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019