Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Odun Toplamak

Rüyada Odun Toplamak

Rüyada odun toplamak, dedikodu yapmaya delalet eder. Rüya sahibi birilerine tanıdığı insanlar hakkında laf taşıyacak ve insanların aralarını açacaktır. Bunun gibi kötü davranışları olacaktır. Çevresindeki insanlara karşı olan tavırları onları rahatsız edecek ve insanları yavaş yavaş kendisinden soğutacaktır. Bu durum kendisine zarar verecektir. Çevresindeki kişilerin rüya sahibi hakkındaki düşünceleri kötü olacaktır.

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, aile ile yaşanacak sıkıntılara yorumlanır. Ailenin bir büyüğünün hastalığı veya ölüm haberi alınacaktır. Yaşanacak gelişmeler ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine neden olacaktır. Rüya sahibi ailesine karşı gelerek onların tasvip etmediği davranışlarda bulunacak ve onları hüsrana uğratacaktır. Ailesine karşı hayırlı bir evlat olamayacaktır.

Rüyada Odun Almak

Rüyada bir yerden odun almak, iş hayatında yükselmek adına yapılacak haksızlara işaret eder. Rüya sahibi, hırsı ve zalimliği ile insanların üzerinde olmaya ve onlara hükmetmeye çalışacaktır. Bu nedenle onlara karşı zalimce davranışlarda bulunarak yükselmeye karar verir. Ancak işleri yolunda gitmeyecek ve aksine daha da kötüye gidecektir. İşini kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek, biri ile yaşanacak tartışmalar anlamına gelir. Rüya sahibi yakınındaki insanlardan biri ile ciddi bir çatışmaya girecek ve o kişiyi derinden üzecektir. Herkes tarafından bilinen bu tartışma büyümeden çözülecektir. Bunda karşıdaki kişinin olumlu hareketleri neden olacaktır. Rüya sahibi o kişiye karşı artık kin besleyecektir.

Rüyada Odun Kırmak

Rüyada odun kırdığını gören kimse, dara düşecektir. Maddi sıkıntılar rüya sahibini oldukça zor günler yaşamasına sebep olacaktır. Ancak kendisine yardım edecek insanlar olacaktır. Rüya sahibi bu sıkıntılı günlerden çıktığı zaman o kişilere karşı borçlu olacaktır ve bu borcu kapatmak için gerekli adımları atacaktır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Odun Toplamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019