Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Odun Taşımak

Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak, tevekkül etmek, kadere razı gelmek ve hayatın getirdiklerini büyük bir minnetle karşılamak manasındadır. Kişinin ruhen dingin bir hayat süreceğine, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine yorumlanır. Odun taşıyan kişi yaptığı her işi sever ve verdiği emeğin karşılığını alır. Ufaktan başlayarak büyütülecek işlerin ilerleyen yıllarda çok büyük yerlere geleceğini, var olan mevkiden asla böbürlenmeyecek olan rüya sahibinin karakterinde hiçbir değişiklik olmadan mütevazi hayatını sürdüreceğini ifade eder. Sıkıntılar ve alın teri ile elde edilen para ve mala, yollardır hayali kurularak beklenen güzel haberlere, muradına ermeye ve yarım kalan işlerin tamamlanacak olmasına alamettir.

Rüyada Odun Kesmek

Kütük şeklinde odun kesmek yapılan işte çok büyük sıkıntı ve meşakkate katlanmak zorunda kalmaya, kötü konuşan, art niyetli bir amire yorulur. İnce odun kesmek el işçiliği ile kazanılacak helal paraya, yaş odun kesmek ise var olan işten ayrılmaya, atılmaya ya da mevcut iş yerini kapatmaya tabir edilir. Bir ağaçtan odun kesmeye çalışmak ise aile hayatındaki bozulmalara ve ayrılıklara, kişinin yaptığı hatalardan dolayı yaşamını bir anda çileli hale sokmasına yorumlanır.

Rüyada Odun Görmek

Hazır halde bulunan kesilmiş odunlar görmek işlerde kolaylık elde etmeye ve resmi mevkilerde yönetici olmaya, bereketli paraya, ele geçecek yüklü bir mirasla tüm borçlardan kurtulmaya alamet eder. Kesilmemiş kütükler halinde görülen odun ise kişinin şer güçlerle işbirliği yapmasına veya kötü niyetli insanların eline düşmek suretiyle akıl ve mantık dışı davranışlar sergilemeye, ahlaken zayıf, çevreden hoş karşılanmayan konuşmaları olan bir eşe sahip olmaya delalettir.

Rüyada Odun Taşımanın Psikolojik Yorumu

Kişinin kalbine işlemiş bazı sıkıntılardan kurtulmakta zorluk çektiğine ve kendisine yapılan kötülükleri, hataları affedemediğine yorumlanır. Odun taşımak kişiye ağırlık veren, kurtulmak istenen sorunların, zihinsel yorgunluğun da ifadesidir..


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Odun Taşımak ile ilgili yorumlar

Ülvi Muradov: Rüyamda odun taşıyan biriyle konuşuyordum.Bana bir şeyler söylüyordu ama hatırlayamıyorum.

Rüyada Odun Taşımak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019