Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Muz Ağacı Görmek

Rüyada Muz Ağacı Görmek

Rüyada muz ağacı görmek, sürekli yalan söyleyen kişilerle arkadaşlık edildiğine ve bu nedenle kişinin zor durumlarda kaldığına yorumlandığı gibi, aile hayatında rüya sahibinin arkasından çevrilen işlere ve kişinin safça hareket etmesi nedeni ile zarar göreceğine delalettir. Muz ağacı görmek, iyi niyetli olan rüya sahibinin her zaman karşısında kurnaz kişiler bulduğuna, iş yaşantısında da ayağını kaydırmak için uğraşan kimselerin varlığına delalettir. Evinin bahçesinde muz ağacı gören kişiler evli iseler eşlerinin kendilerine söylediği yalanlardan haberdar olurlar ve aile içinde çok büyük huzursuzluklar baş gösterir.

Rüyada Muz Ağacı Dikmek

Evinin bahçesine muz ağacı diktiğini gören rüya sahipleri evliliklerini çok büyük yalanlar üzerine inşa ederler ve mutlulukları asla uzun sürmez. Kişinin söylediği yalanların ortaya çıkması, hem özel hayatında, hem de iş yaşantısında zor durumlarda kalacağına da alamet eder. Muz ağacı diktiğini gören kimselerin hayatlarında her şey sahtedir ve arkadaşlarına karşı da iki yüzlü davrandıklarından dolayı yalnız kalacaklarını bildirir. Bu rüya kişinin başkalarının hayatına burnunu sokan ancak kendi hayatı ile ilgili öz eleştirileri yapmaktan kaçınan biri olduğunu gösterir.

Rüyada Muz Yemek

Muz yediğini görmek kişinin her zaman ağzının tadını bozacak olaylardan uzak duracağını, kırıcı konuşmalar yapmadan gerekli eleştirilerde bulunup ailesini hep bir arada tutacağını, iş konusunda da ortama ve kişilerin davranışlarına bakarak en uygun şekillerde davranıp kendisini tehlikeye atmayacağını bildirir.

Rüyada Muz Ağacı Görmenin Psikolojik Yorumu

Muz ağacı görmek psikolojik olarak sürekli yalan söyleyen ve söylediği yalanlar nedeniyle işleri çıkılmaz bir hale getiren kimselerin yaşadığı çatışmaları simgeler. Muz ağacı gerçek hayatında çok mutsuz olduğu halde başkalarına çok mutlu ve iyiymiş gibi davranan, öyle görünmek isteyen kişilerin ruh hallerini de ifade eder. Kendine olan güvensizliğin, ikiyüzlülüğün ve insanlarla kurulan çıkar ilişkilerinin yansımasıdır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Muz Ağacı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019