Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Mutfak Temizlemek

Rüyada Mutfak Temizlemek

Rüyada mutfak temizlemek, rızkını helal yollardan elde eden rüya sahibinin bereketli yaşamında ağız tadının her daim yerinde olacağına, kalbindeki Allah sevgisi ve kuvvetli imanı sayesinde günahtan uzak durarak yaşayacağına yorumlanır. Alın teriyle kazanılan nasibini başkalarıyla da paylaşarak mutlu olmanın, alçakgönüllülüğün de ifadesidir. Aile içinde huzursuzluk, sıkıntı veya problem yaşayanların kısa sürede tüm sorunları konuşarak aşacaklarına, evdeki mutluluğunu sosyal hayatına da yansıtacaklarına yorumlanır. Güvenilir biri olmaya, ailesinin dışında başka insanların da kendisine sorunlarını açacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına alamettir. Kendi evinin mutfağını temizleyen kişinin eli daralmaz ve asla geçim sıkıntısı yaşamaz. Tüm nimetlerden bolca yararlanan rüya sahibinin bahtının açık, geleceğinin temiz ve güzel olacağına da tabir edilir.

Rüyada Kirli Mutfak Temizlemek

Hatalı işler yapan ve acısını çeken kişinin artık aklını başına alacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına tabir edilir. Kirli mutfak aynı zamanda rızka karışan harama ve günah işlendiği için nasibin azalması anlamına geldiğinden, rüya sahibinin pişmanlık duyarak daha temiz, helal para kazanmak için yeni işe gireceğine, hatalarını düzelteceğine yorumlanır. Düşmanlarına karşı eteğindeki taşları dökmek, ağız dalaşına girmek, iftiralardan ve yalanlardan sıyrılmak anlamına da gelir.

Rüyada Başkasının Mutfağını Temizlemek

Zor durumda olanlara ön ayak olmak, çaresiz kimselere yardımcı olmak ve geçim sıkıntısı olan arkadaşlara borç vermek, küs insanları barıştırmak, sevilen bir arkadaşın evliliğine vesile olmak demektir. Rüya sahibinin gönül zenginliğine sahip olduğunu, her zaman şükür ettiği gibi, ibadetlerini de aksatmadığını bildirir.

Rüyada Mutfak Temizlemenin Psikolojik Yorumu

Ev hayatında mutlu olmayı seçen, evcimen bir yapıya sahip kişilerin aileleriyle olduklarında kendilerini daha iyi hissettiklerini, dışarıdan soğuk görünseler de, sevdikleri insanların yanında daha candan biri olduklarını, sosyal ortamlarda çekingen bir tavır sergilediklerini ifade eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mutfak Temizlemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019