Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, rüya sahibinin evcil hayvanlarla olan ilişkisi hakkında yorumlamalara tabi olmaktadır. Rüyada muhabbet kuşu yakaladığını görmek, çeşitli durumlara göre farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada yakalanan muhabbet kuşu, beslenmek için ve rüya sahibine arkadaşlık etmesi için yakalanmışsa; kişinin hayvan hayatına saygı duyduğuna işarettir. Fakat rüyada zevk için, öldürmek için veya işkence için muhabbet kuşu yakaladığını görmek; rüya sahibinin özellikle evcil hayvanlara karşı tahammülsüz olduğuna delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, rüya sahibinin şansının döneceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, kısa bir şanssızlık dönemi geçirecektir. Fakat bu durum uzun sürmeyecek ve rüya sahibi bol şanslı günlerine geri dönecektir. Rüyada kuş yakalamak, kişinin şansını kendi yarattığı anlamına gelir. Doğru zamanda doğru yerde olmak, kişiye başarı getirecektir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, eğer görülen kuş havadaysa kişinin elde edeceği yüksek bir başarının habercisidir. Rüyada havada uçan kuş görmek, kişinin işinde başarılı olarak bol para kazanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada bir yere konmuş olan kuş görmek ise kişinin çevresinde sevilen biri olacağının habercisidir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada muhabbet kuşu görmek, rüya sahibi açısından farklı anlamlar taşımaktadır. Bu anlamlardan bir tanesi, rüya sahibinin evcil hayvanları çok sevmesidir. Rüyada muhabbet kuşu görmenin bir başka anlamı ise rüya sahibinin mutlu ve huzur bir ev yaşantısına sahip olacağıdır. Kişi, ailesiyle sorunsuz bir şekilde yaşayacaktır.

Rüyada Yeşil Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyada yeşil muhabbet kuşu yakaladığını görmek, rüya sahibinin büyük bir kazanca nail olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi beklediği bir mevki yükselmesinden veya girmek istediği bir işten çok daha iyi yerlere gelecektir. Rüya sahibi, yaptığı bir yatırımdan kat kat fazla kazanç elde edecektir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019