Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Muayene Olmak

Rüyada Muayene Olmak

Rüyada muayene olmak, süregelen bir sorunu halletmek için çözüm arayışına girmek, borçları kökten bitirebilmek adına kredi çekmek veya bir tanıdıktan borç almak demektir. Rahatlama anlamına gelen rüya, kişinin kendisine uzatılan yardım elini geri çevirmeyeceğini, yaşamını daha rahat hale getirebilmek ve sıkıntılarından kurtulabilmek için özveride bulunacağını ifade eder. Aileyi ilgilendiren mevzularda tüm ailenin bir araya gelerek görüş bildireceğini ve ortak çıkar yol bularak, sorunu halledeceğini bildiren rüya, borcu olanlar ya da iş açmak isteyenler için anne veya babalarından gelecek maddi desteğe de yorulur. Miras yoluyla kişiye intikal eden bir malın satışa çıkarılacağını hasta biri varsa iyileşmesi için tedaviye başlanacağını ve tez zamanda sonuç alınacağını tabir eder.

Rüyada Doktora Muayene Olmak

Ufak tefek rahatsızlıklara işaret eden rüya, yaşlılar için sıklıkla görülen problemlere yorumlanır. Mevsimsel değişikliklerin, aşırı stres yaşamanın kişi üzerinde bazı olumsuz tesirlerinin olacağını bildiren rüya, işleri kontrol ederek, daha sakin yaşamaya çalışmanın yararlı olacağına dair uyarı verir. Kendisine çok yüklenen ve aşır bir çalışma temposuna sahip kişilerin sağlıklarını hiçe sayarak yaşamaları halinde ilerde ciddi sağlık problemleriyle boğuşmak zorunda kalacaklarını da haber verir.

Rüyada Hastalanarak Muayene Olmak

Kişiyi derinden üzen, her gün düşüncelere iten bir sorunun nihayete erecek olduğuna yorumlanır. Müjdeli haber almak, problemlerin giderilmesi için aileden destek görmek sonucunda rahatlayacak olan rüya sahibinin bundan sonraki hayatını daha da dikkat ederek yaşayacağını, hem harcamalarını kısıp, hem de sağlığına daha da önem vereceğini tabir eder.

Rüyada Muayene Olmanın Psikolojik Yorumu

Sürekli kendisini dinleyen, gördüğü en ufak değişiklikleri hastalığa yoran ve panik atak geçiren kimseleri belirtir. Kişide var olan evhamların giderek daha da ilerlediğini, sürekli olumsuz düşünceler içine girdiğini ve hem sosyal hayatının, hem de iş hayatının bu psikolojik durum nedeniyle negatif etkilendiğini bildirir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Muayene Olmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019