Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada Mor Elbise Giymek

Rüyada mor elbise giymek, rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada mor elbise giydiğini gören rüya sahibi kadın ise, kişinin bakımlı olacağı ve bu yüzden insanlarla muhabbetinin hoş olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada mor elbise giydiğinin gören rüya sahibinin erkek olması ise iyi anlamda yorumlanmamaktadır. Rüyada bir erkeğin mor elbise giydiğini görmesi, kişinin ilişkilerinde aradığını bulamaması ve bu nedenle mutsuz olması anlamına gelir.

Rüyada Mor Elbise Görmek

Rüyada mor elbise görmek, kadın rüya sahibi için bakım anlamına gelmektedir. Kişi önemli bir yere gitmek üzere olduğu için bakım yapmak durumunda kalacaktır. Rüyada görülen mor elbise, erkek rüya sahibi için çok iyi anlaşamayacağı kişilerin ortamına gireceğinin habercisidir. Genel anlamıyla rüyada görülen mor elbise, rüya sahibinin cinsiyetine göre yorumlanır.

Rüyada Mor Elbise Giyen Birini Görmek

Rüyada mor elbise giyen birini görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yeni insanlarla tanışacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, işi dolayısıyla yeni insanlarla tanışmak durumunda kalacaktır. Bu durum kişinin arkadaş ilişkilerinin gelişmesine ve sosyal ortamının büyümesine katkı sağlayacaktır.

Rüyada Mor Elbise Kaybetmek

Rüyada mor elbise kaybettiğini görmek, rüya sahibi için şanssızlık anlamına gelmektedir.  Rüya sahibi kişi, maddi veya manevi anlamda bir şanssızlık sonucunda kayıp yaşayacaktır. Kişinin yaşayacağı bu şanssızlık bazen karşısına çıkan fırsatları değerlendirememesi olarak da yaşanabilmektedir. Rüyada mor elbise kaybetmek, rüya sahibine üzüntü getirecektir.

Rüyada Mor Elbise Satın Almak

Rüyada mor elbise satın almak, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmelere delalet eder. Kişi, hayatını renklendirecek olan bir takım yenilikler yaşayacaktır. Bu olay rüya sahibinin istediği bir yere taşınması veya çok istediği bir işe girmesi, çok istediği bir makama yükselerek maddi kazancının artması olarak yorumlanabilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mor Elbise Giymek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019