Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Mısır Ekmeği Görmek

Rüyada Mısır Ekmeği Görmek

Rüyada mısır ekmeği görmek, rüya sahibinin kendi yağında kavrulup giden, kıt kanat geçinen fakat yine de haline şükretmesini bilen, komşusu açken yatmayan ve onunla kalan bir lokma ekmeğini dahi bölüşen, aldığı üç kuruş maaş ile sadaka veren ve hayır işi yapmaya çalışan, helal süt emmiş bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mısır Ekmeği Yemek

Rüyada mısır ekmeği yemek, rüya sahibi için rahat günlerin yaklaştığı anlamına gelir. Kişinin derdini ve sıkıntısını geride bırakacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine ve düzelen moraliyle birlikte keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Taze Mısır Yemek

Rüyada taze mısır yemek, kişinin işlerinin ters gitmeye başlayacağına, yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına tabir edilir.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Rüyada mısır tarlası görmek, rüyayı gören kişinin yetenekli ve sanata düşkün kimse olduğu anlamına gelir. Kişinin engin ve uçsuz bucaksız bir hayal gücü olduğuna ve elini attığı her şeyi adeta bir sanat eseri haline getirme kabiliyeti taşıdığına delalet eder.

Rüyada Mısır Ehramları Görmek

Rüyada mısır ehramları görmek, geçmişe, kişinin milletinin dayandığı soya, toplumun tüm tarihine, savaşlarına, zaferlerine, atalarına ve hanedanlıklarına işaret eder.

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada ekmek görmek, çok makbul ve hayırlıdır.  İyiliğe ve güzelliğe tabir edilir. Rüya sahibinin rahat ve konforlu bir yaşamı olacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, kendisini yıpratacak ve yaşlandıracak kadar önemli hiçbir sıkıntı yaşanmayacağına delalet eder. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Hayırlı ve makbul olan mal olarak da yorumlanmaktadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mısır Ekmeği Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019