Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Meyve Yemek

Rüyada Meyve Yemek

Rüyada meyve yemek, hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve çok kötü durumlar ile karşılaşacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine ve bu zararı kapatmak için yüklü bir borç alınacağına ancak ödemesinde büyük bir sorun yaşanacağına tabir edilir. Ayrıca, diğer rüya tabirlerine göre tam tersi bir şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin çok mutlu olacağı, iş hayatında ve aile hayatında çok rahat edip huzurlu zamanlar geçireceği bir zaman diliminin yaklaşmakta olduğuna işaret eder.

Rüyada Ağaçtan Meyve Yemek

İş hayatında çok kaliteli ve çok güzel işlere imza atılacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine tabir edilir. Aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, çok mutlu olacağına ve aldığı enerji ile işlerini gerçekleştirmek için çabalayacağına alamet eder.

Rüyada Dalından Meyve Yemek

Rüyayı gören kişinin, yaşanan sıkıntılardan kurtulacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına ve bu şansın zamanında ve doğru kararla değerlendirilmesi sayesinde çok büyük ve yüklü kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada Kurtlu Meyve Yemek

Rüya sahibinin, girdiği her işte yüklü miktarda para kazanacağına ancak uzun yıllardan beri birlikte çalıştığı, çok güvendiği ve çok sevdiği birisi tarafından ihanete uğrayacağına, kazancının bu kişi tarafından gizli gizli azaltılacağına ve yapılan işlere bu kişinin engel olarak rakipler ile işbirliği yapacağına rivayet eder.

Rüyada Çürük Meyve Yemek

İş hayatında çok güzel kazançların elde edileceğine ve yaşanan sorunların çözümü sırasında istenmeyen olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Meyve Yemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019