Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Meyve Toplamak

Rüyada Meyve Toplamak

Rüyada meyve toplamak, zorluk çekmeden geçirilen hayata, zahmetsiz para kazanmaya ve hayatın kolaylaşmasına delalettir. Oturduğu yerden meyve topladığını gören kişi refah ve güzel bir hayat geçirir. Maddi açıdan da bu rüyayı görenlerin zengin kimseler olacağına işarettir. Mevsimine uygun meyve topladığını görmek hayra işaretken, mevsimsiz şekilde görülen rüya ise kişinin para kaybına uğrayacağına ve başka kimselerin yardımına muhtaç bir hale geleceğine işaret eder. Rüyada toplanılan meyve kadar rızık sahibi olunacak demektir. Etekler dolusu meyve toplamak ise büyük bir mal ya da çok kıymetli bir gayrimenkul alınacağına yorumlanır.

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Rüyasında ağaçtan meyve topladığını görmek, sahip olunan işten elde edilen gelirin helal olduğuna ve artacağına yorumlanır. Ağaçtan başka bir meyve topladığını gören kişi ise başkasının rızkına ortak olur ve aynı zamanda haram mal sahibi olur. Kalabalık şekilde meyve toplandığının görülmesi ise, haneye katılacak bir damat veya geline, rüya sahibi bekar ise evleneceğine yorulur. Meyve toplamak manevi açıdan kişinin şerefli ve izzet sahibi bir kimse olduğuna da delalettir. Tanıdık bir kimse ile beraber aynı meyveyi toplayan kişi ise ortak bir işe girer ya da ticarete atılır. İslami açıdan meyve toplamak Allah’ın o kişiye ihsan ettiği berekete ve yüce değerlere de yorumlanmaktadır.

Rüyada Meyve Görmek

Zenginleşmeye ve berekete, hasta kimselerin şifa bulmasına ve emlak sahibi olmaya işarettir. Meyve görmek sevinçli haber, bekar kimseler için evlilik ve ticaret yapanlar için gelecek büyük paralara tabir edilir. Yaş meyve görmek rüya sahibinin kazancının artacağına ve rızkının daim olacağına yorumlanır. Mevsiminde görülen olgun meyve hayırlı işler içinde olunacağına, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına işaret eder.

Rüyada Meyve Yemek

Mevsimsiz yenilen meyve kişinin çok büyük bir fırsatı görmediğini ve sonrasında da pişmanlık duyduğunu ifade eder. Aynı zamanda kendisi için hayırlı olana değil, riskli işlere girdiğini ve maddi sıkıntılar yaşanacağının da habercisidir. Mevsiminde yenilen meyveler her türlü kısmete ve hayra alamettir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Meyve Toplamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019