Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Meyve Tabağı Görmek

Rüyada Meyve Tabağı Görmek

Rüyada meyve tabağı görmek, çalışkanlık ve azimle varılacak güzel yerlere yorumlanır. Tatlı ve mevsiminde olan meyvelerle dolu bir tabak bugüne değin verilen mücadelelerin sonuçlarının en hayırlı şekilde alacağına yorumlanırken ekşi meyvelerle veya mevsimsiz meyvelerle dolu tabak görmek alınacak üzücü, tatsız, kişiyi endişeye sevk edecek haberlere yorumlanır. Ağız tadı anlamına geldiği için meyvelerin çeşitliliği ve anlamları da oldukça önemlidir. Karışık meyvelerle dolu bir tabak genellikle hayatın iyi ve kötü yanlarının olgunlukla kabul edileceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine delalettir. Ham meyvelerle dolu tabak görmek kıymet ve değer kaybetmeye, malların borçlar nedeniyle elden çıkacağına, mali krizle karşılaşmak zorunda kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Meyve Tabağı Hazırlamak

Uzun zamandır akılda olan ve planlanan ancak gerçekleştirmek konusunda çekince duyulan bir konuyu gündeme getirecek olan rüya sahibinin ailesinden de alacağı destek sayesinde hayallerine ulaşacağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, yapacağı hayırlarla bol dua alacağına yorumlanır.

Rüyada Meyve Tabağı Satın Almak

Düğün veya nişan hazırlığı için yapılacak masraflara işaret eden rüya, bekar kişilerin mevcut ilişkilerini ailelerine bahsederek evlilik kararlarını açıklayacaklarına yorumlanır. Görücü geleceğini, kısmet bolluğu yaşanacağını bildiren rüya, büyük problemler olmadan geçecek bu süreçte kişinin her açıdan afiyette olacağına, heyecanlı, mutlu ve hareketli günler yaşayacağını delalet eder.

Rüyada Meyve Tabağı Görmenin Psikolojik Yorumu

Meyve tabağı kişinin dağınık düşüncelerinin, aynı anda pek çok işe heves etmenin ve ilgi alanlarının birden fazla olmasının sembolik halidir. Umudun ve heyecan duymanın alameti olan rüya, aynı zamanda yaşama isteğinin en üst seviyede olduğunun, kişinin moral açısından kendini iyi hissetmesiyle beraber enerjisinin de arttığının tabiridir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Meyve Tabağı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019