Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada Meyve Suyu İçmek

Rüyada meyve suyu içmek, âlim olma arzusunda olan ve bu yolda mektepli de olsa alaylı da olsa bilgilenmek için koşturmaktan vazgeçmeyecek olan bir kimsenin varlığına delalet eder. Dinde ve ahlakta güzel olan, hem bu dünya için hem de öteki dünya için iyi ve kalıcı bir şeyler yapmaya çalışan, çevresine de faydalı olmayı isteyen ve bunun için çaba sarf eden kişi üzerinden açıklanır.

Rüyada Vişne Suyu İçmek

Rüyasında vişne suyu içtiğini gören kişinin, kötü alışkanlıklarından, hayırsız düşünce ve arzularından, zaaflarından, korkularından ve endişelerinden kurtulacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına böylelikle hem kalbinin temiz hem de kafasının rahat olacağına delalet eder.

Rüyada Portakal Suyu İçmek

Rüyada portakal suyu içmek, güzel ameller peşinde olmaya, iyi niyetler taşımaya, hayır işlerinden geri kalmamaya, harama uzak, helal olana yakın olmaya, Allah’ın sevdikleri arasında olmak için yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kayısı Suyu İçmek

Rüyada kayısı suyu içmek, gönül rahatlığına ve hoşluğa, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzaklaşmaya, keyif içinde olmaya, geçim derdini bitirmeye, sağlığa, huzura, berekete ve uzun ömürlü olmaya işaret eder.

Rüyada Üzüm Suyu İçmek

Rüyada üzüm suyu içen kişi, sağlığına kavuşur. Kişi için afiyette ve rahatlık içinde geçecek, güzel, hayırlı ve iyi bir hayata tabir edilir. Mutluluğa ve huzura kavuşmaya, bolluk içinde olmaya, hidayete ermeye ve hikmet sahibi kişi olmaya yorulur.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada nar suyu içmek, ekmek parası olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin rızkına ve rızkını çıkarmak için gösterdiği çabaya yorulur. Temiz kazanca ve makbul olan dünya malına delalet eder.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Rüyasında şalgam suyu içtiğini gören kişinin tatsız haberler alacağına, moralinin bozulup, yüzünün düşeceğine işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Meyve Suyu İçmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019