Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüyada meyve ağacı görmek, genellikle büyük bir nimete ulaşmaya, bolluk ve bereketle geçecek bir ömre, her anlamda zenginlik ve ferahlığa, kişinin eline geçecek birtakım güzel kısmetlere işarettir. Rüyasında meyve ağaçları ile dolu bir bahçe görmeniz, elinize geçecek toplu bir paraya işarettir. Bu rüyayı gören kişi mal ve mülk kazanır veya kimseye nasip olmayan bir servete kavuşur. Meyve ağacından bir meyce alan yatırımlarından kar elde eder. Aldığı meyveyi yemek ise, özellikle maddi açıdan arzuların gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Meyve Bahçesi Görmek

Rüyada meyve bahçesi gören kişi, evlada, mala, eşe, huzurlu ve mutlu bir yuvaya işarettir. Meyve bahçesini sulamak, rüyada sahibi evliyse eşi ile birlikte huzurlu bir hayat sürmelerine, birlikte yaşayacakları güzel günlere, eğer aralarında bir anlaşmazlık varsa bunların yakında düzeleceğine ve tüm sıkıntılardan kurtulunacağına işarettir. Rüyada meyve bahçesini kurumuş görmek, birtakım sıkıntılar çekeceğinize, maddi anlamda zorluklar yaşamaya, iş hayatında başarısızlığa yorumlanır. Rüyasında bildiğiniz bir meyve bahçesi görmeniz, cennet nimetlerine ve ahlaki anlamda derecenizin yükselmesine işarettir.

Rüyada Meyveli Bir Ağaç Görmek

Rüyada içinde meyve olan ağaç her türlü nimete kavuşma anlamındadır. Rüyada ayva, armut, portakal gibi sarı meyveleri görmek bazı hastalıklar yaşayacağınıza işarettir. Rüyada tatlı meyveler gören ve bunları yiyen kişi helal ve güzel mal kazanır. Ekşi meyve haram mala, geçiminizi zorlukla yaşamaya işarettir. Rüyada mevsiminde meyve görmek güzel bir rızık, mevsim dışında görmek ise zorluk ve sıkıntıdır.

Rüyada Meyve Ağacı Görmenin Psikolojik Tabiri

İç yaşamında sıkıntı çeken ve rahatlama isteği olan kişilerin gördüğü bir rüyadır. Ağaç ile ilgili rüyalar genellikle insan içindeki huzur ve mutluluk isteğinin bir ifadesidir. Bu rüya genellikle zorluklardan kurtulma isteğinizin göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Meyve Ağacı Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019