Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Merdiven Yıkamak

Rüyada Merdiven Yıkamak

Rüyada merdiven yıkamak, daha önce denenmiş ama sonuç alınamamış olan bir durumu yeniden değerlendirmek ve bu kez daha dikkatli, titiz bir şekilde olaylara yaklaşarak farklı çözümler aramak anlamına gelir. Kişinin hayatını etkileyen durumlara yönelik alacağı tavırları değiştireceğine, kendi geleceğine yönelik çok daha ciddi bir yöneliş içine gireceği anlamlarına da gelir. Merdiven yıkamak, geçmişinden sıyrılarak çok daha verimli ve temiz bir geleceğe sahip olmak şeklinde yorumlanır. Özellikle genç kişilerin kariyer şansı bulacakları bir işe başlayacakları ve yaptıkları her işin onları istedikleri başarıya daha hızlı bir şekilde ulaştıracağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Merdiven Boyamak

Yaşamını daha eğlenceli hale getirmek isteyen rüya sahibinin rutinden sıkıldığına işaret eder. Mevcut yaşam koşullarını iyileştirmek için kendisini değiştiren, çevresine de olumlu mesajlar veren ve sık sık dostlarıyla bir araya gelen kişinin sorunlarını çözmekte daha kolay adımlar atacağına ve geleceğin istediği gibi şekillenmeye başlayacağına delalettir. Merdiven boyayan kişilerin hem kız, hem de erkek evlatları olur. Kalabalık ve neşeli bir aile hayatına sahip olmaya da delalettir.

Rüyada Merdiven Tırmanmak

Çok hayırlı rüyalardan biridir ve özellikle iş hayatındaki kimseler için çıkacak fırsatlar nedeni ile kariyer yapma olanağı bulacaklarına yorumlanır. Merdiven tırmanmak iş konusunda yükselmek ve hedeflere hızlı bir şekilde ulaşmak anlamlarına gelir. Rüya sahibi kısmetli biridir ve karşısına kendisini geliştireceği, her zaman maddi olarak rahat edeceği iş fırsatları çıkacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Merdiven Yıkamanın Psikolojik Yorumu

Merdiven yıkamak, gelecek planları yapan ancak geçmişi ile sıkıntıları olan, geleceğe adım atarken bir yük gibi geçmişini sırtında taşıyan, bu durumdan rahatsızlık duyan kişileri ifade eder. Özellikle sorunlarından arınarak yeni bir geleceğe başlamak ve tertemiz bir sayfa açmak dileğinin rüyalarda ortaya çıkmış halidir. Merdiven yıkadığını gören kimseler kendilerini sürekli rahatsız eden durumların sona ermesi için uğraşırlar.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Merdiven Yıkamak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019