Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Mektup Yazmak

Rüyada Mektup Yazmak

Rüyada mektup yazmak, içeriği hatırlanıyor ise ve kime yazılmışsa ona uygun olarak değerlendirilmeli ve yorumlanmalıdır. Rüya sahibinin içinde tuttuğu ve birileri ile paylaşmak arzusu içinde olduğu bazı sırlara, düşüncelere ya da psikolojik açıdan kurtulmak istediği anılara alamet olduğu gibi, sevilen kişiden uzakta olanların duydukları özlem duygusunun artacağına da alamettir. Tek başına halledilmesi gereken sorunlarla karşılaşacak olan kişinin, kendisine güvenini tazeleyerek her sıkıntının üstesinden geleceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, masa başı veya memuriyet gibi bir işe başlanacağı müjdesini de verir.

Rüyada Mektup Yazmak ve Sonra Yırtmak

Ani bir karar dönüşüne, evlilik fikrinden vazgeçmeye veya kişinin geleceğine yönelik aldığı bir kararı değiştirip, hayatını farklı bir yoldan ilerletme fikrine kapılacağına alamettir. Kavga esnasında kişinin kendisini tutarak ağzından çıkacak kötü sözleri engelleyerek daha büyük bir felaketi önleyeceğine de yorumlandığı gibi, evliliklerinde sorun olan kişilerin boşanma aşamasına gelip daha sonra vazgeçerek yeniden denemeye karar vermelerini de ifade eder. Kime mektup yazıldığı ve yırtıldığı hatırlanıyorsa o kimseyle aradaki husumetin giderilmesi için adım atmak isteyen kişinin sonradan geri duracağına ve hiçbir şey yapmayacağına da yorumlanır.

Rüyada Kurşun Kalemle Mektup Yazmak

Dini araştırmalar yapan, inancını daha da sağlamlaştırmak için kendisini okumaya veren ve değerli gördüğü kimselerin fikirlerini alarak, ruhsal yönünü tayin etmek isteyen rüya sahibinin, dünyevi olaylara eskisi gibi itibar etmeyeceğini ifade eder. Yetenekli, oturmasını kalkmasını bilen, iyi bir aileye mensup kısmetlerle karşılaşılacağını, kişiye yeni umutlar verecek güzel, hayırlı haberlerin alınacağını ve sakin bir hayat yaşanacağını işaret eder.

Rüyada Mektup Yazmanın Psikolojik Yorumu

Kendisini en iyi şekilde ifade etmekten hoşlanan, sözcüklere değer veren ve iletişimin gücüne inanan kişilerin güçlü karakterlerini simgelerken, aynı zamanda dış dünyaya ve gündelik hayatında tanıştığı insanlara gösterdiği güçlü kişiliğin arkasında var olan duygusallığın da ifadesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mektup Yazmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019