Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada mavi muhabbet kuşu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili bir yolculuğa çıkacağına, bu yüzden sevdiği kişi ile kısa süreli bir ayrılık yaşayacaklarına, her ikisinin de çok üzüleceklerine ancak iş seyahatinden döndükten sonra çok mutlu olacaklarına, biraraya gelip özlem gidereceklerine ve hiç ayrılmayacaklarına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, uzun zamandan beri içinde bulunduğu sorunlardan kurtulacağına ve sıkıntılarını Allah’ın izni ile yeneceğine işaret eder.

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Tutmak

İş hayatında çok uzun zamandan beri yaşanan uğursuzluğun yakın bir zaman içinde kırılacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine alamet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek

İş hayatında çok güzel bir dönem geçirilmesine rağmen, rüyayı gören kişinin, sevdiği kişiden ayrılmak zorunda kalacağına ve bu yüzden çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Muhabbet Kuşu Beslemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok kötü günler geçireceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına tabir edilir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Mavi Muhabbet Kuşu Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019