Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek

Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek

Rüyada kuru fasulye pişirmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Kuru fasulye pişirmek bazı alimlere göre üzüntü ve kederidir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda bir belaya uğrar. Kuru fasulye zahmetle elde edilecek mal, meşakkatle kazanılacak para anlamlarına da gelir. Bazı tabircilere göre ise kuru fasulye pişirmek hediye almaya, para kazamaya, mutluluğa, aile saadetine, bereket ve bolluğa işarettir. Kuru fasulye pişiren kişi o seneyi bollukla geçirir. Özellikle pişirdiği fasulyeden yemek daha iyidir. Kendi pişirdiği fasulyeden yiyen kişi kendi kazancını yer. Başkasının pişirdiği fasulyeden yiyen ise, mirasa konar, ganimet elde eder, eline hiç beklemediği yerden para geçer.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

7mevsiminde taze ve yeşil fasulye bereket, nimet her anlamda mutluluk ve ferahlıktır. Yeşil fasulye toplayan kişi, o sene çalışmalarından büyük karlar elde eder. Özellikle tüccarlar için bu rüya hayırlıdır. Rüyada yeşil fasulye yetiştirmek, hayırlı ve kazançlı işlere girişeceğinize maddi olarak rahat ve güzel bir ömür süreceğinize yorumlanırken; yeşil fasulye pişirmek önünüze fırsatlara ve nimetlere, arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine işarettir. Rüyada yeşil fasulye ayıklamak, sizi zora sokan durumlardan kurtulacağınızın veya zarar veren dostlardan ayrılacağınızın göstergesidir.

Rüyada Fasulye Yemeği Görmek

Rüyada görülen fasulye yemeği hane halkına ulaşacak berekettir. Böyle bir rüya gören kişi güzel bir dönem geçirir ve eline toplu paralar geçer. Rüyada bir tencerede fasulye yemeği gören kişi, kendisine ait olmayan bir şeye sahip çıkar veya zorla başka birsinin elinden alır.

Rüyada Kuru Fasulye Pişirmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kuru fasulye pişiren kişi, gerçek hayatta genellikle yaşadığı olayların iyi yönleri yerine kötü yanlarını görmeyi tercih eden, bu nedenle de psikolojik olarak sıkıntı yaşayan bir karaktere sahiptir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019