Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Küpe Kaybetmek

Rüyada Küpe Kaybetmek

Rüyada küpe kaybetmek, insanların tavsiyelerine, uyarılarına kulak asmamak anlamına gelir. Rüya sahibi, yanlış işler yaparken bazı şeylerin farkına varamayacak ancak çevresindeki kişilerin dikkatli olması yönündeki uyarılarını önemsemeyecektir. Bu nedenle yapacağı hatalardan kendisi sorumlu olacaktır. Rüya sahibinin yapacağı hataların telafisi olmayacaktır. Ciddi zararlar gerçekleşebilir, bu sebeple rüya sahibinin dikkatli davranması gerekmektedir.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyada altın küpe kaybetmek, mal veya para kaybı anlamı taşır. Rüya sahibi iş hayatındaki basiretsiz davranışları ile ticari hayatını zedeleyecek işler yapacaktır. Sonunda istediği sonucu alamayacak ve yatırdığı para veya ipoteklettiği malını kaybedecektir. Maddi açıdan zor günler geçirecek ve tekrar kendisini toplaması zor olacaktır. Kaybettiği paranın değerinin fazla olması telafisini güçleştirecektir.

Rüyada Küpe Düşürmek

Rüyada küpe düşürdüğünü gören kimse, insanların yanlış yönlendirmesi ile hatalar yapacaktır. Kendisine akıl veren kişilerin beceriksizliğinin cezasını rüya sahibi çekecektir. Ya da kendisine haber veren kişiler olacaktır. Bu gelen haberlere göre hareket edilecek ancak yine yanlış işler yapılacaktır. Rüya sahibinin o kişilere olan güveni de azalacaktır.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak, rüya sahibinin çevresindeki insanların tavsiyelerini daha önemsemesi gerektiğini ifade eder. Yanlış yapmaktan korkacak ancak insanların kendisine vereceği tavsiyeler rüya sahibinin hata yapma olasılığını ortadan kaldıracaktır. Rüya sahibi yaşadığı olayların hepsinden birer ders çıkarmalı ve bundan sonra atacağı adımları buna göre atmalıdır.

Rüyada Küpe Bulmak

Rüyada küpe bulan kimse, bilgisini artırır. Kazandığı bilgileri doğru şekilde kullanarak, parçaları birleştirerek bir sonuca ulaşması gerekecektir. Rüyada küpe bulduğunu gören kimse kadın ise, görücü usulü evlenir. Ancak evliliği güzel olur ve eşi tarafından kötü davranışlarla karşılaşmaz. Rüya sahibi erkek ise, dünyanın gerçeklerini görmeye başlar ve tecrübe kazanır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Küpe Kaybetmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019