Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kumar Görmek

Rüyada Kumar Görmek

Rüyada kumar görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde karşısına çıkan anlayışsız ve kötü kişiler çok büyük tartışmalar yaşayacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve hiç ummadığı bir zamanda elinde avucunda olan herşeyi kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada Kumar Oynamak

Rüya sahibinin, sürekli tartışmalı olduğu kişilerden çok zarar göreceğine, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, çalışma hayatının kendisini çekemeyen kişiler tarafından bozulacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine tabir edilir.

Rüyada Kumar Oynamak ve Kazanmak

Rüyayı gören kişinin, kötü durumlarla karşılaşacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine ve sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyada Kumar Oynamak ve Kaybetmek

Rüya sahibinin, işlerini yoluna koyacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çok sevineceğine delalet eder.

Rüyada Kumar Borcu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatının çok sorunlu geçeceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine alamet eder.

Rüyada Kumar Kâğıdı Görmek

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri yaptığı işte zorluklar çekeceğine ve kuracağı bir ortaklık yüzünden çok üzüleceğine rivayet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kumar Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019