Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada kuduz görmek

Rüyada kuduz görmek

Rüyada Kuduz Görmek

Rüyada kuduz köpek veya kuduz olmuş bir hayvanla karşılaşmanız size kin besleyen bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Eğer kuduz olmuş hayvan size rüyanızda zarar vermişse, düşmanınız size zarar vermek için planlar içine girmiş demektir. Rüyanızda kuduz olan hayvanı öldürür veya onu etkisiz hale getirirseniz, düşmanınızın planları işe yaramayacak demektir.

Rüyada kuduz köpek görmek tabiri

Rüyada kuduz köpek sizi ısırırsa

Rüyanızda kuduz köpek sizi ısırmışsa korkmayın. Bu hayra alamettir. Düşmanlarınız size zarar veremeyecektir.

Bu rüyanın psikolojik yorumu ise biraz farklıdır. İçsel öfkelerinizi, kin ve nefret duygularınızı fazlasıyla bastırıyorsunuz. Bu duygularınızdan dolayı kendinizi suçlamamalı, tüm diğer olumlu duygular gibi öfke ve nefretin de bir duygu olduğunu kabul etmelisiniz.

Rüyada kuduz köpek öldürmek

 Rüyanızda kuduz köpeği öldürürseniz, gerçek yaşamınızdaki düşmanlarınıza galip geleceksiniz demektir.

Rüyada kuduz olmak

Eğer rüyanızda kuduz olmuşsanız, bu bir bakıma psikolojik anlama sahip bir rüya demektir. İçine bastırdığınız öfkeleriniz rüyanız aracılığıyla dışa vuruyor. Bastırdığınız öfkeleriniz sadece rüyanızda sizi rahatsız etmeyecektir. Bir duyguyu fazla bastırmak, sosyal yaşantınıza ve kendi içsel huzurunuza zarar verir. Bu nedenle yaşamınızda sizi öfkelendiren ve kötü hissetmenize neden olan şeyleri fark etmeli ve onları nasıl çözeceğinizi düşünmelisiniz.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada kuduz görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019