Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Kot Ceket Görmek

Rüyada Kot Ceket Görmek

Rüyada kot ceket görmek, kişinin ailesiyle beraber karar vermeden, onları ilgilendirecek meselelerde başına buyruk davranacağını bildirir. Erken yaşta sorumluluk almaya çalışan kişilerin yapacağı yanlışları işaret eden rüya aynı zamanda macera peşinde koşulan bir hayatın da habercisidir. Fevri hareketlerin kişiyi üzecek sonuçlar doğuracağını ve özellikle ikili ilişkilerde bu yaklaşımdan ötürü sıkıntılar yaşanacağını alamet eder. Kot ceket gören kişi ileri yaşlarda ve evliyse, yeni bir aşka veya yasak bir ilişkiye girerek evlilik birliğini çok derin bir şekilde sarsar. Eşini aldatmaya meyil eden kişilerin ilerde yaşayacakları ayrılıklar konusunda da ikaz olarak algılanmalıdır.

Rüyada Yırtık Kot Ceket Görmek

Eskimiş yırtık kot ceket görmek, rüya sahibinin bazı hayallerden artık vazgeçecek olduğuna alamettir. Olmayacak bir işte inat etmenin kişiye zarar vereceğini, olabildiğince ayakları yere sağlam basacak şekilde hareket etmenin, geleceği garanti altına alacak şekilde davranmanın iyi olacağını bildirir. Yırtık kot ceket görmek bekarlar için tutarsız, kimseye bağlanamayan, hala çocuksu tavırları olan kişilerle yaşanacak gönül maceraları anlamına gelir. Kişinin daha önce yaşadığı bir kaza veya travma sonrasında hala kendisini tam olarak toplayamadığı ve sosyal yaşantısına konsantre olmakta zorluk çektiğini de delalet eder.

Rüyada Kot Ceket Almak

Mavi kot ceket hayallerin gerçekleşeceğinin müjdesini verir. Siyah kot ceket ise hayal kırıklığı anlamındadır. Kot ceket yeni ise, uzaktan gelen güzel bir haber manasındadır Eski bir kot ceket almak ise, kapanmayan gönül yaralarına, eski hesapların yeniden açılmasına yorulur.

Rüyada Kot Ceket Görmenin Psikolojik Yorumu

Havai bir kişiliğin işaretidir. Genellikle geç yaşta olgunlaşan ve bir türlü ergenlik sorunlarını çözememiş kişilerin, kendileri ve çevreleriyle uyuşmazlık içinde olduklarına, aileleriyle aralarındaki çatışmalara yorumlanır. İletişim konusunda kavgacı davranmaya, aşırı önyargılı olmaya ve eleştirilerden hoşlanmayan bir kişiliğe işaret eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Kot Ceket Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019