Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Koşarak Kaçmak

Rüyada Koşarak Kaçmak

Rüyada koşarak kaçmak, kişinin içinde bulunduğu bir tehlikeden kurtulacağının  ve huzura ereceğinin göstergesidir. Eğer kötü bir adamdan veya şerli bir olaydan kaçtığınızı görmüşseniz, bu rüya dünya hayatında size ulaşacak zararlardan kurtulup, kötü niyetli insanlardan uzaklaşacağınıza delalet eder. Rüyada koşarak kaçan kişi eğer hayırlı bir şeyden kaçıyorsa, gerçek hayatında günah işler veya doğru yoldan sapar. Rüyada kaçmak, uzaklaşmak anlamındadır. Bazen bulunduğunuz ortamı terk etmeye bazen de özel hayatınızda birtakım değişiklikler yapacağınıza işarettir. Rüyada koşarak bir adamdan kaçmak, yeni bir meslek edinmeye veya özel hayatınızda yapacağınız bir değişikliğe yorumlanır.

Rüyada Koşarak Yağmurdan Kaçmak

Rüyada yağan yağmurdan kaçmak, önünüze çıkacak bir fırsatı değerlendiremeyeceğiniz anlamındadır. Bu rüyayı gören kişi, bir ihsan veya iyiliği reddeder veya kendisine yarar sağlayacak bir durumdan uzaklaşır. Yağmur genellikle rahmetin ve güzelliklerin sembolüdür. Bu nedenle yağmurdan kaçan kişi ulaşacağı bir zafer şansını kaybeder, maddi manevi her anlamda yarardan ve faydadan uzaklaşır.

Rüyada Koşarak Kötülükten Kaçmak

Rüyasında kendisine herhangi bir zararın veya kötülüğün ulaşacağını gören ve bu nedenle koşarak bu kötülüklerden uzaklaşan kimse, gerçek hayatında eğer delalet içerisinde ise bu durumdan kurtulur ve kendisine rahmet kapıları açılır. Bu rüya bazen de kötü niyetli arkadaşları terk etmedir. Bu rüya sapıklıktan sonra hidayete, kötülükten pişman olmaya, günahlara tövbe etmeye de yorumlanmaktadır. Kötü bir kişinin şerrinden kaçmak ise gerçek hayatta her türlü kötülükten emin olmaktır.

Rüyada Koşarak Kaçmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada koşarak kaçan kişi, psikolojik olarak tez canlı ve hareketli bir kimsedir. Bu rüya aynı zamanda iç dünyanızdaki gerçeklerden kaçıp hayallere sığınma isteğinizi de göstermektedir. Özellikle hayatında birtakım sorunlar yaşayan kişilerin gördüğü iç dünyasını yansıtan bir rüyadır.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Koşarak Kaçmak ile ilgili yorumlar

Mercan: Lütfen rüyamı cevaplayın:Dağdaydım ve oralarda yürüyodum ondan sonra orada yani dağın yolunda 2 tane ağaç ektim ama ağaçlar o anda büyüdü ve Pembeli yapraklı oldular ondan sonra ben ileri yürüdüm ve şehri fotoğraf çekiyodum tam çekeren birilerini farkettim ve koşarak kaçmaya başladım onlardan biri kim olduğumu farketmedi ama arkamda geldi ama yetiştiremedi ben ise dağda koşarak kaçıyodum..

Rüyada Koşarak Kaçmak ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019