Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Köpek Öldürmek

Rüyada Köpek Öldürmek

Rüyada köpek öldürmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin kem gözlerden, art niyetli ve kötü kişilerden, belalı, yalancı, huysuz, anlayışsın, iki yüzlü, menfaatçi, hilekar ve fesat kişilerden uzak olacağına bu kimselerin rüyayı gören kişinin mutluluğuna ve başarısına engel olamayacağına rivayet edilir.  Rüyada köpek öldürmek, rüya sahibine ayak bağı olan, kendilerinden vefa ve hayır beklenmeyen kişilerden korunacağına tabir edilir.

Rüyada Köpek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada köpek öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin canını sıkan, moralini bozan ve gülen yüzünün solmasına neden olan kimselerden kurtulması sayesinde hafifleyeceğine, rahatlayacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına alamet eder. Ticaret hayatındaki rakiplere galip gelmeye, kendisini çekemeyenlere de set çekmeye yorulur.

Rüyada Köpeğin Birini Öldürdüğünü Görmek

Rüyada köpeğin birini öldürdüğünü görmek, o kişinin yaşayacağı şanssızlığa ve çevresindeki bazı insanların şerrine uğrayacağına ve bu kimselerin kendisine hem maddi hem de manevi anlamda zarar vereceğine delalet eder.

Rüyada Köpeği Boğarak Öldürmek

Bir kişi rüyasında bir köpeği boğarak öldürdüğünü görürse eğer, o kişi en güçlü rakibini ne yapıp edip yenecek demektir. Rüyayı gören kişinin meslek hayatında kendisi için en dişli kimse olarak gördüğü kişiye karşı zafer elde edeceği anlamına gelir. Kişi bu sayede başarısına ve kazancına mani olan engelden de kurtulmuş olacak demektir.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması, rüya sahibinin çevresinde bazı art niyetli, kem gözlü ve içi fesat olan kimselerin olduğuna ve ne yapsa da bu kişilerden gelecek kötülüklerden korunamayacak oluşuna alamet eder.

Rüyada Ev Köpeği Görmek

Rüyada ev köpeği görmek, haneye yakın duran ve eve dostmuş gibi rahatlıkla girip çıkan fakat hiç de dostane niyetler ve düşünceler taşımayan bir kimsenin varlığına delalet eder.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Köpek Öldürmek ile ilgili yorumlar

serdal aydinli: ruyamda araba kullanirken bir suru buyuk bas hayvanlarin telef oldugunu gordum indim bakmak icin bir ahira gectim hayvanlarin cogu telef olmus bir tanesi dogurmak uzere onun pisligine pasip dustum disari ciktim cesmeden elimi yuzumu yikadim kendimi temizledim arabaya giderken kopek bana dogru havlayip kosuyordu birtane tekme attim baktim basi bir tarafta kendisi birtarafta kopek öldü bagli olan kopek arkadasima saldirdi tekme attim baktim kiz cocugu kopek olmus dogum yapacakmis orda uyandim

Rüyada Köpek Öldürmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019