Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Köpek Isırdığını Görmek

Rüyada Köpek Isırdığını Görmek

Rüyada köpek ısırdığını görmek, kişinin dini inançlarını boş veren, Allah yolundan uzaklaşan ve safahata, paraya ve zevke düşkün bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyada köpek ısırması rüya sahibinin çok büyük kötülükler yapacağına ve başkalarına işkence ya da şiddet uygulayacağının da işaretidir. Böyle bir rüya gören kimsenin yaptığı kötülükler yanına kalmaz ve düşmanları tarafından büyük zararlara uğrar.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüyasında dişi bir köpek tarafından ısırılan kişinin hayatına dik başlı ve dediğim dedik bir kadın girer ve bu kadınla evlenildiği takdirde zor bir aile hayatı söz konusu olur. Isıran köpek eğer küçük bir yavru ise, bu durumda kişinin güzel bir evlat sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibi beyaz renkte bir köpek tarafından ısırıldığını görüyor ise, yüksek ünvanlı ve itibarlı bir kimsenin hayatına girip büyük kapılar açacağına yorumlanır. Siyah köpek ısırması ise aile büyüklerinden görülecek çok değerli bir yardım ve maddi rahatlama anlamına gelir. Bir çoban köpeği tarafından ısırılmak ise mal ve para sahibi olunacağına, rahat bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Isıran Köpeği Öldürmek

Rüya sahibi kendisini ısıran köpeği öldürüyor ise, mevcut düşmanlarını yeneceği anlamına gelir. Önem verilen bir kimsenin tüm güveni sarsacağına ve rüya sahibini büyük bir hayal kırıklığına uğratacağına da yorumlanır. Kişinin gizli kalmış bir yeteneği olduğuna, öte yandan da günaha yatkın bir karaktere sahip olduğuna işaret eder. Rüyasında köpek öldüren kişi ise, ona karşı kötülük besleyen, her türlü yalancı ve ikiyüzlü insanlardan kurtulacağına işarettir. Huzur ve güven içinde bir hayat sürüleceğine de tabir olur.

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada kendisine köpeğin saldırdığını gören kişi düşman sahibi olur. Saldıran köpek ısırıyorsa düşmanından büyük bir zarar görür, ısırmıyor ise düşmanı zarar vermeden durur. Aynı zamanda rüya sahibinin dost sandığı kişilerin düşmanca tavırlarına da şahit olacağı olaylar yaşayacağı anlamına da gelmektedir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Köpek Isırdığını Görmek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019