Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek beslemek, alçak yaradılışlı bir adamla dost olacağınızın habercisidir. Bu rüyayı gören kimse, kendisine sadık olan fakat başkalarına kötülük düşünen hilekâr bir kimse ile arkadaş olur. Rüyada köpeğe ekmek veren, böyle bir adama iyilikte bulunur veya onun yaptığı kötü şeylere ses çıkarmaz. Rüyada bir köpeğe sahip olduğunuzu ve onunla birlikte gezdiğinizi görmeniz, böyle bir adamla vakit geçireceğinize ve beraber oturup, sohbet edeceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada köpekten herhangi bir şey almak, düşmanınızdan yararlanmaya ve ondan menfaat görmeye; köpeğin size yaslanması, kötü gir durumla karşı karşıya kalacağınıza; köpeği elinizle beslemeniz sizin yüzünüzden insanların zarar görmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Evde Köpek Beslemek

Rüyasında evde köpek besleyen kişinin aile efradından gizli bir düşmanı vardır. Rüyasında sokakta köpek beslemek dışarıda bilmediğiniz hilekâr bir adam olduğuna ve onun yüzünden birtakım sıkıntılar yaşayacağınıza; bazen de alçak yaratılışta bir kimseye yardım edip onun yaptığı kötü amelleri görmezden geleceğinize işarettir. Rüyada köpeğe et vermek, sıkıntı yaşamaya veya başınıza gelecek bir musibete, köpeğe su vermek, yanlış yerlere para harcamaya ve malınızı kötü yollarda sarf etmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyasında köpekle oynayan kimse zarara girer ve hiç beklemediği bir kimseden kötülük görür. Bazen de bu rüya sizin için hayırlı olmayan arkadaşlar edineceğinize ve onların yüzünden belaya bulaşacağınıza işarettir. Rüyasında köpeğin size sürtünmesi, faydasız ilimle uğraşmaya, boş işlerle vaktini harcamaya ve sıkıntı çekeceği bazı olaylara karışmaya işarettir. Rüyada ev köpeği, sadık ama kötü bir adama, av köpeği ise kazanacağınız mala ve paraya delalet eder.

Rüyada Köpek Beslemenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında köpek beslemek, yaşadığınız kötü olayların ve sevdiğiniz insanların ihanetine uğramanızın verdiği güvensizliğin ve karşınızdaki kişilerden sadakat beklentinizin bir göstergesidir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Köpek Beslemek ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019