Rüya Tabirleri

Ana sayfa » » Rüyada Köpeğin Konuşması

Rüyada Köpeğin Konuşması

Rüyada köpeğin konuşması, beklenmedik gelişmelere, hayatınızda yapacağınız bazı değişikliğe işarettir. Bu rüyayı gören kişi, yeni bir meslek edinir veya hayırlı olanı terk ederek kendisine zarar verecek kararlar alır. Bazen de böyle bir rüya düşmana ve onun hilelerine delalet eder. Rüyada köpeğin konuşması kötü niyetli ve katı kalpli bir adamın sohbetine işarettir. Rüyada köpekle konuşan kişi zararlı kimselerle muhatap olur veya kendisine faydası olmayacak kişilerle dostluk kurar. Bu rüya kötü meclislerde oturmaya ve onlarla birlikte hareket etmeye de yorumlanabilmektedir. Rüyasında kendisinin de köpek olduğunu görmek, karakterin değişmesine ve zararlı olana yönlenmesine, köpeklerin havlaması ise bela ve musibete, başa gelecek kötü olaylara işaret eder.

Rüyada Köpekle Oynamak

Rüyasında köpekle oynayan kimse, düşmanla işbirliği yapar veya ondan bir menfaat görür. Bu rüya gerçekte kötü olmasına rağmen size sadık olan ve sizi koruyan bir kişiye de yorumlanabilmektedir. Rüyasında köpeğin size sarılması, fıtratınızın değişmesine, hidayetten sonra sapıklığa, kişinin günah batağına saplanmasına yorumlanır. Rüyada köpekle top oynamak dünya hayatının geçiciliğine ve dünyevi zevklere yorumlanır.

Rüyada Köpekle Sohbet Etmek

Rüyada köpeğin adam gibi sizinle oturup sohbet ettiğini görmeniz, farklı meclislerde bulunacağınıza ve hiç tanımadığınız kişilerle beraber olup onlarla konuşacağınıza yorumlanır. Rüyada köpeğin insana dönüşmesi sapıklık içinde bulunan bir kimsenin düzelmesine ve hidayete ermesine yorumlanmaktadır. Rüyada köpeğin sizi kurtarması hiç beklemediğiniz ya da sevmediğiniz bir kişiden iyilik göreceğiniz ve onun sayesinde zorluklardan kurtulacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Köpeğin Konuşmasının Psikolojik Tabiri

Rüyada köpeğin konuştuğunu gören kimse, beklenmedik değişikliklere hazırdır ve hayatında yenilik yapmaktan hoşlanmaktadır. Bu rüya bazen de kişinin içindeki hayvan sevgisini göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi merhametli ve canlılara yardım etmekten hoşlanan bir karaktere sahiptir.


Bu sayfayı sevdiklerinle paylaşarak bize destek olmak ister misin?

TwetlePaylaşPinterestRedditTumblrLinkedin

Rüyada Köpeğin Konuşması ile ilgili yorumlar

Guler: Köpeğin benle knsmasi dini konusunda

Şeyma: Rüyamda köpek çocuk kılığına girip peşimden geliyordu sonra da benimle konuşuyordu

Rüyada Köpeğin Konuşması ile ilgili yorum yap
Copyright © Rüya Tabirleri - 2019